Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak ajándékba a fiú...

Mit adjak ajándékba a fiú osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Gondolom sokaknál ismerős, a karácsonyi húzás...(angyalkázás) Idén jöttem gimnázium 9-be, és így még annyira nem ismerem az osztálytársaimat. A fiú akit húztam népszerű, és nagyon aranyos. Először nagyon orültem ,hogy őt húztam ,de már kezdek kétségbe esni. Leginkább saját készítésű dologra gondoltam, hisz az anyagi keret 1000ft ,ami lássuk be sajnos manapság már nem nagy érték. Azt szeretném, ha valami személyessel lephetném meg. Na de leírom, hogy milyen is a srác :- a legerősebb (izmosabb az osztályba)

-vicces

-barátságos

-sportos (de nem focirajongó)

-kb ennyi, meg hogy kiderült, hogy nagyon durván jó előadó.(szinész)

-ja és kedvenc színe a vér vörös.

Előre is köszönöm, az ötleteket!/ 15,lány/



2016. dec. 8. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! egy ferfi ver voros szinu izompolo? :D sztem az kijon egy ezresbol de ha mindenkkep sajat keszitesut akarsz akkor csinalj vmi rajzot esetleg ha szepen rajzolsz vagy hasonlot :D
2016. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!