Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti ha tusfürdőt kaptok ajándék...

Ti ha tusfürdőt kaptok ajándékba, mire gondoltok?

Figyelt kérdés

1. az illető nem tudott mást kitalálni

2. büdösnek tart titeket és ezzel céloz rá


2016. dec. 21. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En is szoktam kapni és venni is. Használati cikk, én szeretem.
2016. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én egyik karácsonyra csak tusfürdőt kértem, kaptam is egy évre valót :) örültem neki, mindig más illatut használhattam
2016. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Egyikre sem a felsoroltad közül. Lányként akármikor szeretek ilyeneket kapni:) mellesleg az osztályban több fiú is kapott és örültek ők is
2016. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2. azért elég szánalmas, hogy eszébe jut bárkinek is.
2016. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

3, Hogy az illető nem ismer, mert csak bioszappant használok :))


Egyébként szokás a tusfürdő ajándékozása, ha valaki nem tud jobbat kitalálni, akkor csak lekap a polcról egy ilyen karácsonyi díszpakkot, és meg van oldva.

Az is lehet, másra nem maradt pénze.

Szerintem ha valakit büdösnek tartanak, akkor inkább dezodort vesznek neki, mert hát hacsak nem két hetente fürdik, mástól csak nem lehet büdös :D

Mondjuk én elítélem az ilyesmit, ha valaki büdösnek érez, akkor ne célozgasson, hanem szóljon.

2016. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha olyat amilyet használok és szeretek, vagy valami különleges márka parfümös okosságát, én azt gondolom, hogy figyelt rám , és olyat vett ami hasznos, és örülnék.


ha testápolót kapok, akkor viszont tudom, hogy figyelt az illető és direkt szemétkedik. mert sose használok, és csak rajtamrohad...

2016. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Attól függ kitől kapja az ember. Egyébként ha nem én kérem kifejezetten, akkor arra gondolok, hogy ez az ember nem ismer és nem is akar megismerni. Mert nem veszi a fáradságot, hogy megtudakolja, mire is vágyom. Egy pipa a listán, hogy "na ez is megvan". Nem szeretetből vette, nem azért, mert örömet akar szerezni, hanem csak túl akar esni az ajándékozáson. Tusfürdő nem ajándék! Az egy olyan termék, amit így is-úgy is megveszel. Ajándék számomra az, ha olyat adunk a másiknak, amit ő egyébként nem venne meg magának, vagy nem olyat, hanem olcsóbbat. Ajándék az is, hogy a másik úgy gondol rám a vásárláskor, hogy örömet akarjon szerezni. Utána jár a dolognak, megkérdezi a közelebb álló családtagomtól, hogy mégis minek örülnék, ha ő esetleg nem ismeri a vágyaimat. Ne egy pipa legyek az életében. Szerintem tiszteletlenség ilyet venni és jelzi, hogy hogy viszonyul hozzám. Én nem vennék így ilyet senkinek. Ennyi erővel vegyünk egymásnak pl. fogkefét.
2016. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dehogy gondolom, hogy büdösnek tart. Semmi baj azzal, ha ilyesmit ad.

Nyilván olyan fajtát szoktak adni, ami drágább/különlegesebb. Az ilyennek kifejezetten örülök, mert magamnak nem veszem meg, de szeretem az ilyesmit.

2016. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én szeretek ilyeneket kapni, legalább hasznos
2016. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy milyen kínos dolog tusfürdőt adni ajándékba.
2016. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!