Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit ajándékozzak a barátom...

Mit ajándékozzak a barátom szüleinek, bátyjának illetve a barátomnak?

Figyelt kérdés
Barátommal már 1.5 éve együttt vagyunk, a szüleivel tavaly is ajándékoztunk. Szerintetek idén mit adjak nekik? Illetve a tesójának? A barátomnak már megvan az ötlet, hogy mit adok de ha van ötletetek nyugodtan írjátok :)

2017. nov. 20. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az infó alapján, amit adtál róluk (életkor, nem, érdeklődési kör): bármit.
2017. nov. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a barátodon kívül semmit.

Ha mész karácsonykor hozzájuk akkor vigyél nekik egy karácsonyi kütyüt, vagy egy karácsonyi virágot, vagy egy doboz bonbont, hogy lássák gondoltál rájuk, de TE magad ne vigyél semmit.

A báttynak se nagyon ha csak nincsen pontos képed mit szeret és ahhoz egy passzolo dolgot találsz.

Inkább a te szüleid ajándékozzanak a barátodnak is, és az ö szülei is neked, de ti külön a másik szüleinek ne.

2017. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SÜss vagy készíts karácsonyi bonbonokat. Üveg tárolóban vagy kis kapszlikban és azt dobozba csomagolnám gusztusosan karácsonyi szalaggal diszekkel. Ez egynek jó. Idén én is csinálok ilyet.

Vagy csinálnék (vagy a sütik mellé mehet) házi készítésű karácsonyi likőr. Ikeás üvegcsébe tenném, nyomtatnék rá karácsonyi cédulát amire kézzel írnám hoy pl “házi baileys likőr”. (Ilyet egyébként már csinàtam)

2017. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) Az anyukája szereti az ilyen kis díszeket szóval neki szerintem valami olyant veszek. :) És kedvs utolsó, azt a likőrt hogyan és miből készítetted?
2017. nov. 21. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!