Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan kivitelezhető?

Hogyan kivitelezhető?

Figyelt kérdés
A párommal most lesz az évfordulónk és szeretnék neki saját kezűleg készíteni valamit. Kicsit távolabb élünk, így sokat utazunk egymáshoz. A legelső találkozásunkról is meg van még a jegy, amit a buszon kaptam, és a következők is. Szeretném ezeket neki átadni, jelképezve az időt és a közös utunkat. Ezt milyen formában tudnám? Gondoltam esetleg olyanra, hogy saját kezűleg egy könyvet készítenék és abba ragasztanám bele, vagy valamilyen anyagra is felvarrnám, vagy valamilyen módon összefűzhetném. Valaki tudna olyan módot ahogyan ez megoldható?

2018. ápr. 11. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egymás mellé tennéd őket, és mint egy fényképet betennéd egy képkeretbe? Sokféle szépet lehet venni. Nálunk az unokák vannak egymás mellett.
2018. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg van, oriaskeret kellene hozza
2018. ápr. 12. 06:02
 3/8 anonim válasza:
100%
29L Hű, ez nekem túl romantikusan hangzik, nem akarlak bántani. De pl fel lehetne dobni pár fotóval is. Ha nincs nyomtatód, akkor csináltasd meg online. (:
2018. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Aranyos vagy, hogy te szeretnél készíteni valamit, meg hogy ilyen fontosak neked az efféle emlékek, de amit őrizgetsz X éve, az egy rakás szemét, önmagában értéktelen.

Most őszintén, szerinted tényleg örülne valaki egy koszos, kopott buszjegyekből összevarrt/ragasztott terítőnek vagy kiskönyvnek?

A képkeret még ESETLEG valami második ajándéknak elmenne, ha mondjuk a FONTOS napokról beleteszed a buszjegyeket (első tali, első karácsony, első évforduló), na de azért 50-100 vagy ki tudja, hány darab fecnit tök felesleges őrizgetni, főleg, ha még évekig csak így lesztek együtt, és lesz még pár száz.

Ha meg szakítotok, úgyis megy az egész a kukába.

Hiába buszjegy, nem tudom elképzelni, hogy bármilyen módon jelképezné a közös utatokat vagy az időt.

Azt inkább valami olyan, amit együtt csináltatok, közös programokról képek, például. Gondolom az is van, nem csak jegyek.

2018. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmire gondolsz?

[link]

[link]

Szerintem jó ötlet.

Nekem egy dobozban vannak ezek az apróságok, amikor előveszem és nézegetjük, visszarepül velünk az idő. A sok együtt töltött szép óra, mind eszünkbe jut.

Ha elég romantikus a párod is, értékelni fogja.

2018. ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a scrapbook

Nagyon sok hasonlót találhatsz, ötletelni is lehet a Pinteresten.

2018. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Közös képek, közös belépők egy egy programra oké.

De x darab buszjegy ajándékba???

Hát bocsi, de ez szerintem is elég gáz, de még csak túl sok romantikát sem találok benne.

2018. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ahogy látom nem mindenki kedveli a noszzalgiát amit meg is értek. Köszönom a válaszokat. A dolog elkészült és örült neki.

Ui. Egyik fecni sem koszos, azott vagy szetszaggatot, normalis allapotban vannak, es ertekelte az ajandekot

2018. ápr. 13. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!