Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Orvosnak hálából milyen...

Orvosnak hálából milyen egyedi ajándékötleteitek vannak?

Figyelt kérdés

Gondoltam a Táblácskára, ami tök jó egyedi, személyes lenne, plusz a rendelőjébe is kitehetné, stb

De jelenleg kicsit sok lenne a pénztárcámnak a legkisebb tábla 15000 Ft + díszdoboz 4000 Ft + szállítás....


Valami olcsóbb ötlet?


Kristálygömb/kocka gravírozás, vagy egyedi falióra..... Ilyesmik


Köszönöm az ötleteket


2019. máj. 27. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen orvos?

Én pl: Amikor teljes fogászati kezelésen voltam majdnem 1 évig, és amikor végre teljesen kész lett, akkor egy tortát csináltattam neki- Odavolt érte. Fel is tette a face oldalára., később megüzente, hogy az asszisztensekkel együtt munka után megették.

Ugyanilyen torta volt mint a képen.


[link]

2019. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tablaval az a problema, h neked egyedi , de o tobb betegetol is kaphat. En inkabb vmi elfogyaszthatot adnek :)
2019. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lilla64 ***** válasza:
Én egy üveg konyakot vittem.
2019. máj. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tábla, kocka stb sok embernek porfogò, nem örülnek neki. Nem tudhatod előre ő milyen típus.

Valamilyen különleges édesség, virág, szeszes ital szerintem jobb. Vagy akár pénz.

2019. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4# vagyok esetleg konyvutalvany. Az orvosok általában szeretnek olvasni
2019. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pénz...igaz nem egyedi, de szerintem ezzel nem lehet mellé lőni.
2019. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!