Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Befőttes üvegben idézeteket...

Befőttes üvegben idézeteket szeretnék adni egy barátom 40. szülinapjára. Tudnátok kreatív ötleteket ajánlani a kivitelezéshez? (Papír és üveg jellege és díszítés. ) Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy barátomnak szeretnék 40 darab hosszabb (tehát nem 2-3 mondatos, hanem akár egy oldalas), kézírással írt idézetet ajándékozni. Ti mire írnátok ezeket a hosszabb idézeteket? Mert a sima A4-es lap az túl hétköznapi szerintem.

Ezen kívül mibe tennétek, vagy hogyan díszítenétek kívülről a pl. befőttes üveget? Férfinak lesz a meglepetés.

Lehet, hogy túl alapvető a kérdésem - elnézést érte -, de én még sosem készítettem kreatív ajándékot. Most viszont nagyon szeretnék vele örömet szerezni.

Válaszaitokat nagyon köszönöm előre is!



2019. júl. 21. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:

A/4-es lapra csinálnám meg és a széleit beégetném ( [link] )

Az üveget pedig fekete papírral körbevenném és mini öltönyt csinálnék rá nyakkendővel (hasonlóan, mint ez [link] ,de öltönnyel. Remélem érthető :) )

Vagy, ha ilyet nem szeretnél akkor nézz köre Pinteresten: [link]

2019. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, az első link nem az :/ Ezt akartam: [link]
2019. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ekkora idézeteket inkább albumba rendezve tudom elképzelni. Mint a régi, nagyi féle fénykép album, fekete kartonból. Tudsz arra is írni, rajzolni, képeslap szerűen megcsinálhatsz egy-egy rövidebb idézetet, a hosszabbak mellé egy fénykép.
2019. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem, hogy örülne 40 db porfogó üvegnek!Készíts egy albumot, az esetleg tetszik majd neki.
2019. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

40 db A/4-es lap nem fér bele egy üvegbe. Vagy nagyon ronda lenne. Több üveg meg gáz. Én is albumot készítenék inkább belőle. És akkor már lehet számítógépen szerkeszteni valami jópofát. De egy régies nagy méretű fényképalbumba is bele lehetne tenni.

Mivel 40 évesről van szó, és nem az apukád, akinek gyerekként készíted, én nem gyerekes kis befőttesüveget készítenék. Egy komolyabb kinézetű album jobb lenne.

2019. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
89%
A férjem kapott ilyet. Színes csomagolópapírok belső felére írták az idézeteket. Kedves ötlet, de miután egy fél évig rakosgattuk jobbra-balra,végül lekerült a pincébe.
2019. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem bántsból, de ez inkább egy 16 éves kamaszlánynak jó ajándék, nem egy 40 éves férfinak.
2019. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1., 2., 3. és 5. Válaszoló! Köszönöm szépen a konstruktív válaszaitokat!

Kedves 7.! Képzeld el, amikor nagy örömmel tervezgetsz egy – szerintem – kedves ajándékot annak, akit szeretsz, majd meglátod azt a választ, amit írtál..

Szerintem embere válogatja, ki minek örül. Nem ismered a férfit, én igen. Igazából nem azt kérdeztem, hogy jó ötlet-e, hanem a kivitelezésben kértem segítséget és köszönöm azoknak, akik megtették!

Bárkinek bármilyen kreatív ötlete van még, szívesen olvasom.

2019. júl. 23. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Felnott ember, pláne férfi nem örül ilyen ajandeknak, de mindegy.

Ha ilyenre vetemednék, akkor pergamenre írnám őket, természetesen töltőtollal, igazi szépírással. Befőttes üveg helyett pedig inkább egy fonott kosárba tenném, vagy egy hasonlo stilusban diszitett papirdobozba.

2019. júl. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na végül, hogy sikerült, milyen lett, mit adtál?
2021. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!