Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » (elméleti kérdés) anyák...

(elméleti kérdés) anyák napjára minek "kell" külön ajándékozni az anyukáknak? nem elég ajándék a gyereke?

Figyelt kérdés
2023. márc. 1. 16:31
1 2
 1/13 NTBS ***** válasza:
92%
Nem, ennyi minden nőnek járt, aki szült.
2023. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem kötelező és van aki meg sem érdemli. De jobb családokban ahol a gyerek(ek)et szeretetben nevelik fel, megtanítják az élet nagy dolgaira, védelmezően óvják és akár a saját szájuktól vonják el a falatot, hogy a gyerek(ek) ne szenvedjenek semmiben szükséget, ott illik ezt viszonozni azzal hogy évente egyszer az anyákról is megemlékezünk. Mi az apákról is szoktunk.
2023. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell, de jólesik. Akár egy kriksz-kraksz gyerekrajz az óvodástól, akár egy színház a felnőtt gyerekemtől.

És tudod, amikor az anyák napi ünnepségen az anyuka, a nagymama és a dédmama is jelen van (és egyébként az apuka, a nagypapa és a dédpapa is), az egy nagyon kedves, érzelmileg kiteljesítő esemény.

2023. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Tudja fene, de én ismerek olyan gyereket, illetve olyan felnőttet, aki gyereknek minden volt csak ajándék nem... Az idő megszépíti az emlékeket, de szerintem rám is jellemzőbb volt néha a "sors csapás" jelző...

Egyébként egy ideje sok helyen ünneplik az apák napját is.

2023. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

1. Nem mindenki tekint a gyerekére úgy, mint ajándék. Sajnos.

2. Miért ne adhatnék neki valamit? Ez is egy eszköz arra, hogy kifejezzem mennyire szeretem, gondoltam rá és örömet szerezzek neki. Ha valakit szeretek miért ne akarnék neki örömöt szerezni?

3. Én szeretném ezeket az alkalmakat kihasználni amíg tudom. Nem kifejezetten csak anyukámmal, hanem a nagymamákkal is.

2023. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Gyerek, mint ajándék? Iszonyatosan sok munka van vele, az ember idegeit teljesen fel tudja őrölni és ha olyan szerencsés, mint én, még a teste is tönkre megy. Inkább isten verése amiért nem védekeztünk!
2023. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Tűzoltók napjára tüzet ajándékozol?
2023. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
94%
Neked minek kell a szülinapodra ajándék? Nem elég ajándék, hogy megszülettél?
2023. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Hehe! 8-asnál a pont, egyetértek és én is pont ezt akartam írni! :D
2023. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Gyerek, mint ajándék?!


Hát, ha olyan sóher, mint a kérdező, akkor nem....

2023. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!