Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Szerintetek milyen ajándék...

Szerintetek milyen ajándék lenne jó anyák napjára, ha anyám válogatós?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg valamilyen ötletet? Könyvet pl. nem olvas, ruhákat szereti de nem tudok sokat költeni rá. :/ így más ötlet kellene. Előre is köszönöm a segítő válaszokat.

2023. ápr. 14. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szép cserepes virág. Anyák napjára virágot szokás venni.

Ha nem szereti az édességet, akkor pl. lehet parfümöt is.

Én mindig örültem a csokor virágnak.

2023. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig lepontozzák az ötleteimet, pedig eskü kamaszodó gyerekeim vannak.

Én örülnék mozi- vagy színházjegynek, bizsu fülbevalónak, karácsonyra testradírt kértem az egyik gyerektől, bármilyen harrypotteres kacattól odaolvadnék, édesség vagy pizza is jöhet korlátlan mennyiségben, és a cserepes virágokat gyűlölöm, csak mind megdöglik nálam.

2023. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy válogatás ajándék pl. többféle ízű csokiból, teából, vagy amit szeret abból, mert úgy aztán kedvére szemezgethet belőle. :)
2023. ápr. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves válaszokat és a segítőeket is. :)
2023. ápr. 15. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már szóba került a csokiválogatás, akkor tudom ajánlani a Merci desszertet:

[link]

2023. ápr. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök mindig a virágnak, cserepesnek is. Én anyukámnak csinálok bele mindig valami szíves díszt :) aztán a kis bizsuk nekem is tetszenek, szívesen csinálok karkötőt én is ajándéknak. Aztá. A legjobb szerintem valami közös program :)
2023. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már csoki, mi tesómmal, tavaly anyák napjára anyunak egy Stühmer mintabolt látogatást adtunk. olyan sütiket kóstolhat meg, amit boltban nem lehet megvenni. AZ ára borsos, és nem tudom mennyire elérhető neked, de ez is egy ötlet lehet. Esetleg színház-mozi-kiállítás? Kisebbek voltunk, de egy, a bátyámmal közös képre egyszer írtunk 25-25 dolgot, hogy miért szeretjük anyát.
2023. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj az ilyen nagy dolgokat annyira nem értékeli. És néha hálátlan is. :/ Azért is mondom ha lehet egyszerűbb de ami szép is lehet.
2023. ápr. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!