Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Miért kell ballagáson a...

Miért kell ballagáson a lányoknak szoknyában lenniük? És ha valaki lány létére nem szoknyában megy, azt hazaküldik, vagy megszidják, vagy megbüntetik, vagy mi?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 21:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell, csak van az a berögződés, hogy a lányoknak szoknya, a fiúknak pedig nadrág.
2021. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
89%
Minden évfolyamon van pár különcködő, de sosincs belőle probléma. Emiatt ne fájjon a fejed.
2021. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Még jobbat mondtok nem is kell elmenni. Lehet egyszerűen indokolni és átvenni a bizonyítvány később. Az az iskola is egy külön miséje lehet, ha ez nekik baj jelent.
2021. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
29%
Szerintem ezt régen kitalálta valaki és hagyomány lett belőle. Én akkor veszek fel szoknyát iskolai ünnepségre ha olyan kedvem van. Eddig még nem szóltak miatta.
2021. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
16%
Ez miért probléma egyébként? Pontosan mi elfogadhatatlan számodra a szoknya viselésében? Komolyan kérdezem, mert nem értem, mi a baj vele. A házirendben általában rögzítik, mi az ünnepi alkalmakkor elvárt viselet. Ha nálatok ebben az szerepel, hogy a lányoknak ez szoknya, akkor azért várják el, mert ez van a házirendben. Hogy miért ez van benne, jó kérdés. Valószínűleg csak hosszú évek óta benn maradt, nem változtattak rajta. Ha ez konkrétan nincs leírva, akkor szerintem nem kérhetik számon. Nálunk úgy volt ha jól emlékszem, hogy lányoknak sötét szoknya vagy nadrág, az sem volt kötelető, hogy fekete legyen, de már nem vagyok biztos benne, régen volt. Lehet, hogy nálatok szoknya van előírva.
2021. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#15 - Az a problémám, hogy utálok szoknyát viselni, mert kényelmetlen, és

nem lehet benne terpeszben ülni, és túl lányos, és zavaró


- Nem tudom mi van a házirendben, de a tavalyelőtti ballagáson az

egyik

nyolcadikos lány nem szoknyában volt, és a mostani ofőnk volt az övék

(történt azóta egy kis kavarodás), és elkezdett problémázni, majdnem

haza is küldte szegényt. És én azért nem szeretnék hazamenni a ballagásomról,

de szoknyában sem szeretnék lenni 😩😩😩

2021. máj. 29. 19:44
 17/19 A kérdező kommentje:
itt mi történt??! nem tudom, miért lett ilyen eltolódott....
2021. máj. 29. 19:44
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Az megvolt, amikor Lady Gaga latexcuccban ment Erzsébet királynő elé? Na, ha ott ezzel nem volt probléma, akkor egy névtelen kelet-európai pedagógus csak ne nyígjon.
2021. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
24%
Akkor döntsd el, hogy mi zavar jobban: Ha kényelmetlen a szoknya, vagy ha hazaküldenek a ballagásról és ennek megfelelően öltözz fel. Remélem általános iskolai ballagásról van szó, mert a középiskolain elvileg felnőtt vagy.
2021. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!