Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ti mit csináltatok 8-os...

Ti mit csináltatok 8-os ballagás után?

Figyelt kérdés

2022. jún. 16. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Mi az ünnepség után elmentünk egy közös fagyizásra, pár nappal utána meg volt egy kerti bográcsozás, sütögetés a tágabb családdal, akikkel eleve ritkán találkozom és ez jó apropó volt összegyűlni. A baráti kör sajnos szinte azonnal szétszéledt, egy lánnyal jártam össze sokat a nyáron, de aztán gimi első évében már csak pár havonta egyszer, aztán második évben már annyit sem.
2022. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Elmentünk a családal enni egy étterembe.
2022. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát az én 8.-os ballagásom épp 22 éve volt :), viszont emlékszem, hogy mi úgy csináltuk, hogy ballagás, aztán családi kertiparti, este viszont viszonylag hamar haza kellett "küldeni" az embereket, mert estefelé (szürkületkor) indultunk évfolyam-szinten szerenádozni a tanárokhoz, és édesapám is az egyik kísérő szülő volt. (14 éveseket nem engedtek el az éjszakába egyedül már akkor sem, így kb. 2-3 apuka jött kísérni minket.)
2022. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vettem rajta részt. De megünnepeltem, hogy nem kell a továbbiakban azokkal a p*csökkel léteznem. :) Anya vett nekem meggylikőrt.
2022. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Miután megvolt a ballagás, megkaptuk a virágokat a családtól is, beszélgettünk egyet a barátokkal, váltottunk pár szót a tanárokkal is, aztán hazajöttünk ünnepelni. Itthon ünnepi vacsora, ünnepi díszítés volt, beszélgettünk, átjött a család, megkaptam az ajándékokat stb. Mivel péntekre esett, ezért az azt követő hétvégén is ünnepeltünk hasonló képen. Másnap rendeltünk ünnepi tálat is az étteremből.


Kicsit furcsa volt, mivel a ballagás nem a tanév utolsó napjára esett, így utána még mentünk pár napot (de ekkor már csak elbúcsúztunk a tanároktól, meg egymástól), aztán a tanévzárón, ami már 15-én volt megkaptuk az elismeréseket, okleveleket az évben, illetve akár az elmúlt 8 évben elért eredményeinkért, szorgalmunkért.

2022. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!