Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek egy 14 éves fiúnak...

Weebfan kérdése:

Mit vegyek egy 14 éves fiúnak ballagásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok ebben az évben fog ballagni a barátom ( nem kellenek a kérdések hogy miért vagyunk együtt, hány éves vagyok, meg ehhez hasonlók) a Sorstalanság című regényre gondoltam hisz amúgy szeret olvasni. De ballagásra jó ajándék lehet a könyv?

2022. dec. 26. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az annyira nyomasztó, hogy én nem vennék ilyen könyvet ilyen alkalomra (csak a filmet láttam, de egyszer az is bőven sok volt).


Egy kicsit azért írhanál többet magatokrol. Merre laktok, mennyi a keret, egyéb érdeklődési terület(vagy ha könyvhöz ragaszkodsz, akkor milyeneket szokott olvasni)

2022. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó könyv,de biztos nem adnám ajándékba. Ha szeret olvasni, akkor ennél inspirálóbbat keresnék.
2022. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Ebben azt évben kizárt.
2022. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted jó ajándék akkor vedd azt
2022. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves első! Egy kisvárosban élünk mindketten vizilabdázunk. Szereti még a Marvel filmeket és minden ami ehhez kapcsolódik. Szereti a szerelmes verseket is. Szerintem könyvet szeretnék neki de akkor ennél kicsit illőbbet. Nem tudnál valamit ajánlani? (Fantasyket kifejezetten szereti de az szerintem nem túl illő erre az alkalomra)
2022. dec. 26. 21:26
 6/6 NTBS ***** válasza:
Könyvet vehetsz. De valami vidámabb témában.
2023. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!