Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Volt olyan, aki nem ment el a...

Volt olyan, aki nem ment el a saját ballagására? Ismerősök, családtagok, rokonok hogyan fogadták a döntést?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 21:53
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem egy osztálytársam volt még anno a gimiben aki sem a szalagavatóra sem a ballagásra nem jött el.

Egyrészt azért mert utálta az osztályunkat másrészt pedig azért mert a családjával sem ápolt túl jó viszonyt, állítólag pont a szülei mondták hogy sem a szalagavatóra sem a ballagásra nem fognak majd elmenni mert "felesleges banzáj".

Így hát a lány gondolom nem akart egyedül álldogálni, tehát nem jelent meg egyik ilyen eseményre sem.


De pl volt egy olyan ismerősöm is (elég trehány srác) aki állítólag elfelejtette hogy ballagása van így nem ment el, miközben a családja meg ott volt és keresték őt. Na abból családi botrány lett elég rendesen!

2013. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
94%
Előző: annak nem tiszta az elméje, aki elfelejti hogy aznap ballagása van...:D
2013. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az szép hogy valaki elfelejtette a ballagását, bár kissé sántit a sztori mert a szülei gondolom reggel kiverték volna az ágyból vagy valami :) De mindegy én elhiszem, nem tudom mi volt ott, nem ítélkezem előre.

Nekem is van egy ismerősöm aki nem ment el a saját ballagására, bár erre nagyon érthető indoka volt, mert előző nap este halt meg az apukája egy balesetben és nagyon kötődött az apjához, és olyan shokkos állapotba került, meg annyira maga alatt volt hogy így semmi kedve nem volt ünnepelni. És a rokonok nem ballagási bulira mentek hanem gyászolni, és a legtöbb rokon is már félúton volt amikor megtudták mi a helyzet, mert előzőnap este mentek oda messziről hogy ne reggel kelljen kapkodniuk.

Ez mondjuk érthető indok volt, mindenki megértette, bár az osztálytársainak csak a ballagás után mondták el hogy konkrétan mi történt mert nem akarták az osztályt ezzel lehangolni.

Egy másik ilyenről is tudok. Ott a csaj lábtörés miatt nem tudott elmenni a ballagásra, és az is csoda volt hogy az érettségire eltudott menni, oda is tolószékkel vitték, direkt úgy szervezték hogy a földszinten legyen a vizsga ahová betudott ülni. Ez a felettem járó osztályba volt még 4 éve, és bizony az érettségi után rögtön betegszállítók vitték vissza a kórházba, mert műtét is volt a lábán és bizony cső lógott ki belőle amiből a genny ment le, és az egyik ápolója jelen is volt az érettségin felügyelet tartotta a lányt, a lány fölsője ünneplő volt, a lábán egy egyszerű szoknya amiért nem kár, de volt rajta takaró hogy ne lássák az osztálytársak meg mások sem hogy mi a helyzet. Ez azért kemény dió lehetett.

2013. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!