Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ti mit kaptatok diplomaosztóra...

Ti mit kaptatok diplomaosztóra a szüleitektől?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsállom, hogy én nem kaptam semmit, állítólag azért, mert finanszírozták a tanulmányaimat. Ami abból állt, hogy kevesebb pénzt kaptam, mint amiből meg tudtam élni, azaz dolgoztam mellette, kollégiumban laktam, és államilag támogatott képzésre jártam, így az a havi 25-30 Ft, amit megkaptam, nem hiszem hogy olyan hű de nagy összeg, főleg hogy a gimis húgom többet kap havonta. Nem egy lakásra gondoltam, de azért valami igazán adhattak volna a szüleim.

2013. szept. 8. 19:39
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
91%
Én semmit, de nálunk a családban nem is szokás túl nagy összegű ajándékokat adni. Itthon egy nagyon klassz vacsorát ettünk a családommal, és tudod, boldog voltam és hálás. Azt, hogy idáig eljutottam, nekik, a szüleimnek köszönhetem, és ez fontosabb mindennél. Nem is hiányzott semmilyen ajándék.
2013. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Engem meg alig-alig támogattak egyetem alatt, anyagilag létminimum alatt, lelkileg meg egyáltalán. Gimis ballagáson kaptam egy fél laptopot, a másik felét én álltam. A mi családunkban szokás ilyenkor az ajándék, bár szűkebb családi körben enyém az első diploma.
2013. szept. 8. 19:51
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi megvendégeltük a családot utána, ami eleve elég nagy kiadás volt. Kaptam virágokat és pénzt is a tágabb családtól.


A szűk családtól pedig egy egyhetes utazást a diplomázást követő nyárra.

2013. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én az égvilágon semmit, de eszembe sem jutott volna elvárni bármit is.
2013. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én jövőre diplomázom, de nem kérek és nem is kapok semmit. Én is dolgozom az egyetem mellett, én sem fizetősre járok, de így is hálás vagyok a szüleimnek azért, hogy ruháznak és segítenek, amiben tudnak.
2013. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
57%
Aki lepontozott, annak mi járt a fejében??? (Első voltam.)
2013. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ezen az oldalon ilyen kérdést ne tegyél fel.

Az itt pontozók 99%-ának nincs annyi esze, hogy bármi is járjon a fejében...

2013. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy 1.5 órás veszekedést.


Kicsit furcsálltam volna, ha bármit mást kapok tőlük.

A tanulmányaimat is én finanszíroztam, és még küldtem is haza a megkeresett pénzemből.

2013. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én köszöntem meg nekik, hogy támogattak, meg anyagilag segitettek. Pedig én is dolgoztam mellette... Meg zsebpénzt sem kaptam soha, még 5000-ret se, nemhogy 25-30 ezret. Nem is követelőztem soha. Rengeteget kaptam tőlük, hálás vagyok nekik. És én még egy fél laptopot sem kaptam..
2013. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
49%

Ezen az oldalon már észrevehetted volna, h itt a lúzer családdal rendelkező lúzer emberek hozzászólásai vannak állandóan felpontozva.

" Soha nem kaptam a szüleimtől semmit, pedig 3 diplomát meg 5 nyelvvizsgát csináltam egyszerre, úgy h dolgoztam meg én tartottam el őket meg stb"

Ezek egytől-egyig megkeseredett, savanyú emberek, akik próbálnak úgy tenni, mintha az, h egy kalap szar az életük egyáltalán nem zavarná őket.

Persze azért aki otthon nyomott a családdal egy vacsorát az már le is van pontozva.

Szánalmas, de ez van.

2013. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!