Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek a noveremnek...

Pikácsú14 kérdése:

Mit vegyek a noveremnek ballagasara?

Figyelt kérdés
Noverem 18 eves lesz es nem tudom mit vegyek neki a ballagasra imadja az ekszereket, kutyainkat,a termeszetet,Arctic monkeys zenekart meg hasonlo stilusu zenekarokat:) szeret sportolni rendszeresen fut ,szereti a divatot viszont utalja a lovakat!! Az orvosira keszul es szeretnek neki olyan dolgot adni amit barmikor hasznalhat ! :) kerlek segitsetek!!!!

#ajándék #szalagavató #18eves lany #noveremnek
2014. aug. 21. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Viccet félretéve, én egy óriási szőrmacskát kaptam, vizsgaidőszakban nagyon jól jön amikor már készülök begyújtani a jegyzeteket, van mit ölelgetni.

2014. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ohh első, nem okoztál csalódást :D


Én ezüst nyakláncot vennék neki, azt bármikor viselheti. Egyébként az áruk sem olyan vészes, gyakran a bizsuk drágábbak, mint egy szép egyszerű ezüstlánc.

2014. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Egy Péniszt
2014. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kicsit korán van még ahhoz, hogy már megvedd az ajándékot, de szerintem egy olyan karkötőt vegyél, amire lehet kis medálokat rakni, bár nem tudom, hogy hol lehet olyat kapni, de hasonló lehet az ízlésem a nővéredéhez és én biztosan egy örülnék egy olyannak. :D
2014. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. ötlete is jó, De szerintem nem a legjobb választás, mivel egészségügyi pályákon nem szeretik a kézen hordható ékszereket a fertőzésveszély miatt.
2014. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Cipőt
2014. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En valami kicsi pluss allatot vennek, ami egy apolonos macit abrazol :P gondold el amikor tanul kemenyen, mert azert az orvosi egyetem nem kispalyas, s mar ki van merulve, felnez a polcra s van egy apolononek oltozott macko, akinek a fejen mar ott a ballagasi kocka kalap :P Nekem pl a kabalam lenne :P S kulonben is felenk ilyensmiket szoktak ajandekozni kicsengetesre/ballagasra, s legalabb ez motivalja. :P
2014. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyél neki valami szép ékszert,ha már azokat szereti. Szerintem a karkötő a legjobb választás mert a nyaklánc orvosira,hát nem a legjobb.
2014. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!