Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mitől lehet hogy szinte nincs...

Mitől lehet hogy szinte nincs ballagás kisebb-nagyobb rosszullétek nélkül?

Figyelt kérdés

Emlékszem, amikor én voltam gimis, akkor is rendszeresen történt ilyesmi az ünnepségeken. Múlt héten egy rokonunk ballagásán voltunk, most is többen elájultak, pedig nem is volt hőség. Idegesség? Nem ittak? Nem is értem...

27/N



2015. máj. 8. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideg, zártság-érzet, iszony, vércukor, mozgás hiány és unalom okozta alacsony vernyomás, amit a szűk ruha is elősegít a keringés csokkentésével, légszomj.
2015. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ember nem arra lett "tervezve" hogy mozdulatlanul álljon éhesen szomjasan. Egyszer én is lettem rosszul évnyitón, az zárt térben volt, sűrű tömegben, valószínűleg oxigénhiány.
2015. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki bírja a tömeget meg a sokáig egy helyben állást.
2015. máj. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem levők leírták. Kissé túl van lihegve ez a ballagás dolog, valami kimagasló eseményként van beállítva, ami felfokozott izgalommal társul, miközben a rossz szervezés és nagy felhajtás miatt lassan megy a dolog dögunalmasan és ájulás nélkül eseménytelen lenne. Lányok meg magassarkú cipőben toporogva eleve rosszul érzik magukat. Az alsó végtagban pang a keringés.
2015. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!