Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Búcsuztató beszéd rajz tanárnő...

Búcsuztató beszéd rajz tanárnőnek?

Figyelt kérdés
2 és fél éven keresztül tanított minket, egy idős, szigorú nő. Semmi ötletem sincs, kiinduló alapnak sem. Fél oldal kéne legyen.

2016. máj. 29. 17:54
 1/3 anonim válasza:
Elejétől fogva tanított titeket, vagy tanárváltás volt? Egyébként rajzos osztály vagytok vagy sem? Ha adsz még pár támpontot esetleg tudok segíteni benne.
2016. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hatodikban kezdett tanitani, es most ballagunk nyoocadikbol. Egyaltalan nem vagyunk rajzos osztaly, sajnos 1-2 ember vette csak komolyan a tanarnot.
2016. jún. 2. 05:52
 3/3 anonim válasza:

Na szia! Nem tudom van-e még szükséged rá, de valamit írok...


A fél oldalt nem igazán vágom, hogy az mennyi. Mert nem tudom, hogy A4-es füzetre gondolsz, vagy a kisebbre...

Ha több tanártól is búcsúztok, akkor kezdhetnéd valami olyasmival, hogy: "Most pedig ahhoz a tanárhoz szólok/fordulok, aki az alkotásra tanított minket!" Vagy valami hasonló...

Aztán én valami ilyesmiket írnék, hogy: "Mindannyian, akik most itt ülünk a teremben, születésünkkor kapunk egy "tiszta lapot". Utunk közben erre a papírra írások kerülnek. Vannak határozottabb vonalak, vannak alig látható vonalak...de mind ott ékeskednek a mi lapunkon. Mikor tanárnőt megismertük, tanárnő nem írt a lapunkra semmit...hanem elkezdett rajzolni. Megmutatta nekünk, milyen örömünket tudjuk lelni a rajzolásban, festésben, még ha sokszor nem is ez látszódott rajtunk. Biztosan okoztunk sok bosszúságot és fejfájást, amikkel a tanárnő papírján mi is otthagytuk a határozott vonalainkat. Viszont ezek ellenére az egyik legjobb dologra tanított minket az életben. Az alkotásra. És ezzel pedig mindannyiunk "tiszta lapján" kiszínezett egy üres kis részt, ami életünk végéig ott díszeleg majd.

Köszönjük a belénk fektetett sok energiát és türelmet!


Szeretettel a x/y osztály!"



Na valami hasonló...aztán ezt úgy írod át ahogy akarod. Ennyit tudtam segíteni.

2016. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!