Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek ciki ha sírni...

Szerintetek ciki ha sírni fogok a ballagásomon FIÚként?

Figyelt kérdés

Szeretem a ballagási zenéket hallgatni mivel megnyugtatnak és elgondolkozom mi lesz ha ezekkel a "hülyékkel"- osztálytársaim - nem találkozom csak heti 1-2x.... Mikor hallgatom őket akkor is kicsit elérzékenyülök...:/


És szerintetek ciki ha elsírom majd magam a ballagásomon egy fiúként?



2016. júl. 25. 22:33
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Jó, persze, messze van az még meg minden, de akkor is várom a véleményeket. :)
2016. júl. 25. 22:36
 2/33 anonim válasza:
100%
Szerintem abszolút nem, nem vagyok fiú, de mikor az én osztályom ballagása volt mindenki elsírta magát idővel. Ez egész esemény alapjában nagy mérföldkő az ember életében :)
2016. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Bloovy válasza:
91%
Hát ez az osztálytársaidtól függ inkább ha "macsó" félék akkor inkább ne mert valószínű, hogy cikiznének ilyesmi. Ha nem olyanok akkor is inkább pár könnycsepp, bár hány éves vagy? Ha 12.-ből ballagsz akkor vagytok már olyan értelmesek, hogy ezt megértsétek (jobb esetben) De amúgy teljesen megértelek, a saját ballagásomon biztos fogok bőgni >< (bár lány vagyok) 14/L
2016. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Elég fura szerintem fiúként bőgni, nálunk néhány lány csinálta csak ezt, asszem ketten talán... de mondjuk nem volt egy összetartó osztály. Nekem különösen rossz kapcsolatom volt velük, szóval én inkább kajánul vigyorogtam, hogy végre vége... mondjuk lehet ez is "ciki" lehetett egyesek szemében, de én leszartam, mit gondolnak mások. Te is tedd ezt, ha bőgni akarsz... vagyis nem akarsz, de ha úgy érzed, hogy kell, akkor sírj, másokkal meg ne foglalkozz!
2016. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

14 leszek októberben.

És szerintem egy kemény gyerek vagyok belülről tehát ha kell megtudom magamban állítani.. :)


Az utolsó válaszolónak: Ez a mondat rohadtul tetszik Tőled ;)

"Te is tedd ezt, ha bőgni akarsz... vagyis nem akarsz, de ha úgy érzed, hogy kell, akkor sírj, másokkal meg ne foglalkozz!"


Köszönöm a tanácsokat, pacsi mindenkinek! :*

(jövök nektek egy kólával :D )

2016. júl. 25. 23:44
 6/33 anonim ***** válasza:
14%
lmfao! jól eltervezted keménygyerek! igen, ciki
2016. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Úristen. Én örültem h megszabadultam onnan.
2016. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
Mmint általánosból :D
2016. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
100%

Hát...én rettentően örültem, hogy végre eltakarodhatok általánosból, mert az utolsó évre rettentően szétestünk pár egyén miatt, ofőnk kb minden héten legalább egyszer sírva ment az igazgatóhoz, úgyhogy ő sem sírt, utolsó héten kb őt is megutálta mindenki. Azóta sem találkoztam régi osztálytársaimmal, illetve 2 jó barátommal még a ballagás után 1-2 hónapig.


Na, de visszatérve rád, szerintem egyáltalán nem lenne ciki, mert ezek ellenére, amit leírtam elérzékenyültem én is...noha nem a ballagáson, hanem 1 hónappal előtte, ahol a suli hagyományainak megfelelően minden végzős osztálynak elő kellett adnia valamit.


Ja és még egy mondatodra reagálnék: hidd el, nem fogsz velük találkozni heti 1x-2x. Elkezdődik a középsuli és mindenki elfelejti a másikat, de ez így van mindenkivel, mindenhol. Nálunk is hatalmas tervek voltak, hogy majd minden évben osztálytalálkozó stb...aha, hogyne...:D De ezt mostani osztálytársaim is mondták, és náluk sem volt semmi hasonló sem.

2016. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
95%

Dávid! Te vagy az? :D XDD

Amúgy nem, egyáltalán nem gáz.:) Biztos én is fogok (mondjuk lány vagyok), főleg ha olyan érzelgős műsor lesz. Pl nálunk az idei ballagás semmilyen nem volt... viszont a tavalyi! Na azt még én is megkönnyeztem, pedig csak hatodikos voltam. Nyolcadikos leszek.

2016. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!