Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Középiskolai ballagásra 26...

Középiskolai ballagásra 26 meghívott sok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Rengeteg. Ez gyakorlatilag kb. egy osztálylétszám, nálunk el se fért volna ennyi vendég egy embertől, a fele nem is látott vagy hallott volna semmit. Egy középiskolai ballagás annyira azért nem nagy dolog, hogy ennyi embert kelljen rá meghívni. Én a szűk családot hívnám meg és a legközelebbi barátokat (vagy talán őket sem), viszont a ballagás után rendezhettek egy ünneplős ebédet/vacsorát, ahova pedig annyi embert hívsz, amennyit szeretnél, ott már nem számít soknak semmi :) Szerintem ez sokkal jobb megoldás, minthogy mindenki végigunja azt, ahogyan körbejárjátok az iskolát és aztán végighallgassák vadidegenek dicséretét.
2017. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Nevetségesen sok. Nálunk limit is volt, asszem kb. 5-6 személy/fő. Egymás között lehetett adni-venni meghívókat, ha valakinek nem kellett annyi, így a vége az lett, hogy én pl. hívtam egy embert, és a többi meghívómat átadtam másnak, aki így többet tudott. De 26 fő? Kiröhögteted magad. Nem az Oscar-díjat készülsz átvenni!
2017. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon-nagyon sok! Ez már egy kisebb esküvő is lehetne :)

Ballagásra csak néhány embert lehet meghívni. Nem lehet korlátlanul.

Otthonra vagy ha valahova mentek ebédelni, akkor már annyit hívtok, amennyit csak akartok.

De az iskolában nem lehet mindenkit meghívni.

2017. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Középiskolától függ... Nekem 14-en voltak a ballagásomon, ha az egyik szüleim rokonai nem külföldön élnének akkor dupla ennyi lett volna. Az udvaron tartották, mindenki elfért, nem is látszott ki kihez tartozik, szóval "ciki" sem volt hogy sokan vannak. Ha nektek tornateremben/szűk helyen tartják vagy van limit, akkor nyilván sok, ha viszont nincs akkor annyit hívsz meg amennyit akarsz. (az sokkal rosszabb lenne ha a nagynéni/nagybácsi megsértődne hogy nem lett meghívva, mint hogy mit gondolnak idegen emberek arról hogy neked mennyi rokonod van...)
2017. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MrPifta ***** válasza:
Nekem voltak kb. 15-en, nagyon soknak tartottam, de anyám döntött mindenről. Te ennél is kevesebbet vállalj!
2017. febr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!