Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 8. -os ballagás, ötletek?

8. -os ballagás, ötletek?

Figyelt kérdés

Idén ballagok az általános suliból, viszont a másik osztály osztályfőnöke megtiltotta, hogy a ballagáson lufikat engedjünk el, mivel az környezetszennyező.

Tehát az lenne a kérdés, hogy mit lehetne helyette, ami szintén elég látványos?

Válaszotokat előre is köszi.



2018. ápr. 13. 20:24
1 2
 1/13 Robivosi válasza:
86%
Azok a lampionok nagyon tudnak. Papirból vannak, teljes egészében elégnek.
2018. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
53%
Elit iskolába jársz?
2018. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A
2018. ápr. 13. 20:45
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ėrtő olvasás megy?
2018. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A lampionokkal az az egy baj van, hogy sötétben mutatnak jól, de nekünk délután lesz a ballagás

Hát nem mondanám, h elit, mint pl a gimiknél az Apáczai, de azért a nagyobb,, kihágásokat" már nem csípik

2018. ápr. 13. 20:47
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

szerintem felesleges a lufin keseregni, en szemely szerint egyetertek a suliddal, valoban kornyezetszennyezo es felesleges ebbol kifolyolag. nem ettol lesz emlekezetes a ballagas. 12 eve volt az alt iskolas ballagasom, volt lufiengedes, de fogalmam sincs, hogy pl milyen szinu lufikat es az unnepsegben mikor...ugyanigy kozepsuliban is volt, de erre szinten nem emlekszem.

csinaljatok valami kozos programot inkabb, pl egy flashmob a ballagas kozepen, amikor vonultok, vagy egy kozos enekles az udvaron, stb.

2018. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Lampion mintha be lenne tiltva, mert ugye gyertya van benne és felgyulladtak, nekem ilyet meséltek...:D

Amúgy szerintem abból is lehet szép színeset csinálni.

[link]

Nekünk is voltak lufik, mivel esőt mondtak, úgy volt, hogy az egész ballagás a tornateremben lesz és majd ott engedjük fel lufit...-.-"

Minden suliban lufit engednek, meg már így is annyira szennyezik a környezetet. Nem tudom, van benne valami, de nekem azért hiányozna, ha nem lehetne megcsinálni.

2018. ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, jobban átgondolva van benne valami, csak így elsőre volt fura, h ballagás lufi nélkül? Neeem :)


A válaszokat nagyon szépen köszönöm, ezek már sokat segítettek az ötletelésben!

2018. ápr. 14. 08:34
 9/13 anonim válasza:
78%
Én is most fogok ballagni és nálunk lufik lesznek annak ellenére hogy megkapta tavaly az "Örökös ÖKO Iskola" címet.
2018. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Ekkora marhaságot még nem hallottam. xD Csodás egy iskola lehet, a tanár pedig valami befásult csoroszlya.
2018. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!