Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Kinek mekkora ballagást akar...

Kinek mekkora ballagást akar szervezni a családja?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy en nem akarok nagy felhajtast, de a csaladom rendes nagy banzajt akar szervezni zenesszel. Es mikor mondom nekik, hogy nem akarok nagy felhajtast, akkor meg en vagyok a rossz. Olyan embereket akarnak meghivni, akikkel nem is szoktam beszelni! Es utana meg alljak oda elejuk a meghivoval, hogy en meghivhaj oket. Sztem tok kellemetlen. Szerintetek?? Vagy nekem kene maskepp latnom?

2018. nov. 25. 13:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nagyrésze a vendégeknek csak a anyám és a nővérem ismerősei. :/ nem lesz ott senki olyan, akivel kozelebbi kapcsolatot apolnek. (Ugyanez volt a 8.-osnal is -.-)
2018. nov. 25. 13:14
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Mármint akkor a ballagád utáni bulira gondolsz! :-)

Szerencsére mi szűk körben voltunk. De egy barátomnal pont ugyanez volt. Az már nem is neki volt ballagási buli. Inkább egy nagy banzáj, amit az anyukája akart. Az emberek is kisebb csoportban beszélgettek. Neki meg mindenkivel kellett volna. De egy idő után már tökre elege volt. Akkor kezdte jól érezni magát, mikor a legtöbb vendég elment.


Szerintem normális, ha nem akarsz nagy banzájt. Főleg szintes ismeretlen emberekkel.

2018. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na végre!! Köszönöm! :)

Csak elég kellemetlen úgy meghívni az illetőt, hogy nagyon nem is ismerjük egymást illetve nem is beszélünk. Csak a nővéremmel van jóban aztán csak az lehet amit ők akarnak. -.-

2018. nov. 25. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3. Hát akkor nem látom a megoldást. Vhogy csak túléled. Legfeljebb leülsz otthon egy sarokba :-(

Sajnálom !!!!

2018. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet az lesz.. :/ (remélem abba sem fognak belekötni)
2018. nov. 25. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a nagy banzájokat DE csak akkor ha ismerem a vendégeket! És mivel az ÉN pl.: ballagásom ezért ÉN azt hívok meg akit szeretnék és akiket ismerek közelebbről is és akikkel ÉN is tudok beszélgetni. Persze szüleimnek megmutatom a listát és egyeztetek velük
2018. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj hogy több pénzt ajándékot kaphatsz
2019. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!