Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nyolcadikos ballagó fiúnak...

Nyolcadikos ballagó fiúnak mit lehet-szoktak-illik venni ajándékba, ami maradandó és késöbb is hasznát tudja venni esetleg?

Figyelt kérdés
Nem pénzt akarok adni,hanem egy olyan valamire gondolok aminek késöbb is hasznát tudja venni.
2019. jún. 10. 23:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hol itt az egészség?
2019. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Laptop (ha nincs neki és tudod hogy mit szeretne)

vagy óvszer 🙂🙂🙂

2019. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Valamilyen elektronikai cikkre tippelnék én is.

Akár egy okos karkötő, akár egy rendes óra, stb.

Nem kell nagy pénzeket költeni rá szerintem.

2019. jún. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

De mindenek előtt tudd h mit szeretne.

Semmi értelme valakinek egy értékes órát / nyakláncot adni ha a másik nem hord ilyet egyáltalán 🙂

2019. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolnék valami elektronikai cikkre, vagy azzal kapcsolatos dologra, pl. jó fejhallgató, ha szeret gépen játszani akkor gamer billentyűzet, gamer szék, valamilyen játék amit szeretne.

Ha van más hobbija, akkor azzal kapcsolatos valami, pl. sokat biciklizik- új abroncsok, focizik- új cipő vagy mez, gitározik - minőségi húrkészlet.

Új utcai cipő esetleg. Ilyesmikben gondolkodj szerintem. Vagy ha megoldható akkor élmény ajándék, akár együtt, akár utalvány pl. szabaduló szoba, bobozás, kalandpark. Persze ezt nem tudja sokszor felhasználni, de szuper emlék lesz belőle.

2019. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,és bocsi h ide került a kiírás!

Mindenkinek köszönöm a válaszát,a tippeket!😉☺️

2019. jún. 11. 11:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a legtöbb gyerek új hátizsákot kap amit 4 évig cool használni.


Aztán ugyan így valami cool sporttáska, vagy tolltartó.


A másik pedig valami élmény pl kalandpark, szabaduló szoba.


ELektromos kütyü sem maradandó, max 2-3 év és újjat vesz. Max ékszer, de az egy fiunak nagy kérdés.

2019. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fleshlight, guminő, óvszer vagy egy csaj.
2019. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pénz,laptop, konzol, okosóra, jobb telefon
2019. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én időmben az aranylánc, medál ment... 80-as évek vége, 90-es eleje... ma már minden hülyeséget megkapnak, telefon, laptop, pénz...


Igazából a ballagás NEM születésnap, tehát valami olyat kell adni, ami NEM hasznos,hanem erre emlékezteti! Tehát egy telefont egy év után eldob, a pénzt elkölti, a ruhát kinövi és elvész az, amiért kapta! Maradandó, egyedi dolog kell, ami akár kapocs a családdal, az eseménnyel.

2019. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!