Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloween party ötletek?

Halloween party ötletek?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a barátnőmnél partyt csinálni. Nem lennénk sokan 5 lány 2 fiú.

Nem igazán vannak ötleteink így a segítségeteket kérném.

1.Milyen játékokat lehetne játszani?(15-16 évesek vagyunk).

2.Milyen jó horror filmeket ismerek? (ténylegesen jó filmet)

3.Akármilyen Halloweene sütemény, ami finom is és alkalomhoz illő? Ha tudtok ilyet, a receptet is szeretettel fogadom.


Ha esetleg bármilyen kérdés felmerülne, szívesen válaszolok rá. Értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2021. okt. 3. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Költözz Amerikába...
2021. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Sztem Halloween-es dekoráció mindenképp legyen. Ha van kedvetek, akár be is öltözhettek, vagy jelképes maszkot, kiegészítőket vehetnétek fel.

Legyen zene és tánc.

Ha szeretnétek nevetni, akkor esetleg a Horrorra akadva filmeket tudom ajánlani, azon belül is az 1,3,5-öt.

Nem tudom, hagyományosan miket szoktak ilyenkor sütni. Szoktak-e egyáltalán, vagy csak kész cukorkák a jellemzőek.

Pl. a chocolate chip cookie jó választásnak tűnik, meg lehet egy kis sütőtök, az még egészséges is.

2021. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Az előbb még szülinapi volt
2021. okt. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha tudsz egy kicsit angolul, receptek iránt úgy érdemes nézelődni. Pinteresten sok az ötlet (díszítésre is).


Magyarul amihez találhatsz receptet: boszorkányujjak (jellemzően édes recept, én inkább sósan készítem), sütőtökös pite, muffinok - ezeknél a díszítéstől lesz halloweeni.

De kis fantáziával bármilyen ételt átalakíthatsz, a sima chipshez is a mártogatós lehet véres vagy zombizöld, répából vagy virsliből ujjakat is állíthatsz bele, hogy kimeredjenek.

A piákat (feleseket) tölthetitek injekcióba, tű nélkül persze, minimál áron lehet őket beszerezni, ha színes piát választotok, látványos.


Rendes kaja: virsli + leveles tészta. A tészta vékony csíkra vágva, beletekered a virslit, két borsszemet szúrsz bele, lekened tojással, megsütöd. Ha kreatív vagy, kezet-lábat is vághatsz a virsliknek.

2021. okt. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp öltözettek be, az sokat dob a hangulaton. Ahogy a dekoráció is. Ráadásul a tökfaragás a dekorációhoz egy külön program.


Spotify vagy bármelyik másik streaming szolgáltató pedig tele van jó halloweeni listákkal. Háttérzenének dobjatok be egy ilyen listát. De remek hangolódás, ha előtte közösen válogattok ki saját listára halloweeni tematikában zenéket:

[link]


Valaki ajánlotta a Horrorra akadva filmeket. Valóban nem rossz ötlet a horror-vígjáték vonal sem. Tudom ajánlani a 2017-es The Babysittert.


Receptekkel tele van a net, nincs kifejezett ajánlásom.

2021. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. okt. 5. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Én sütinek raffaello golyót csináltam, és vettem hozzá az aldiba szemalakú cukrokat, így olyan volt mint egy nagy kupac szemgolyó :D

Játéknak volt tökfaragás, saját gyártmányú activity a halloweenhez illő szavakkal pl.: szellem, zombi, Jack, tök, átjáró a másvilágba stb… iszonyat nagyokat nevettünk rajta.

2021. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó! Ez a saját gyártású Activity nagyon tetszik!:D
2021. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felelsz vagy mersz, szinte kötelező. Rémtörténetmesélés, érdemes előre szólni. Nagyon jó film A holló, az, ami Edgar Allen Poo-ról szól. Illetve nagyon jópofa a Libabőr. Hangulatos és aranyos a Coco. Program lehet a tökfaragás, tökös ételek, sütőtök, sült gesztenye. Amit a többiek írtak, nagyon jó receptek.
2021. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 10. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!