Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Számotokra, illetve a családot...

Számotokra, illetve a családotok számára minden különbözik a mindenszentek és a halottak napja?

Figyelt kérdés

Nyilván nem olyan válaszokat várok, hogy: "Az egyik munkaszüneti nap, a másik meg nem", illetve "Az egyik elseje, a másik másodikat", mivel ez mindenkire vonatkozik, szóval akárki ugyanúgy elmondhatná és leírhatná.


Nálatok, a családban miben tér el szokások terén? Mikor szoktatok menni a temetőbe? Mikor emlékeztek meg az eltávozott ismerősökről?



2022. nov. 2. 22:12
1 2
 11/11 Cubina válasza:

Édesanyám tavaly november 1-én, Mindenszentek napján hirtelen hunyt el. Másnap halottak napja, utána a szülinapom, aztán a karácsony és az újév, borzalmas volt az egész.

Nekem azóta minden nap halottak napja. Hiába telt el egy év, a mostani mindenszentek és halottak napja is kegyetlen volt. Megkértem mindenkit, hogy a szülinapomon se köszöntsenek fel, mert nincs mit ünnepelnem, csak a fájdalmat érzem.

Nem kívánom senkinek, hogy bárkije meghaljon, főleg nem Mindenszentek napján és másnap.

2022. nov. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!