Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mikor mentek ki a temetőkbe?...

Mikor mentek ki a temetőkbe? Mindenszentekkor vagy halottak napján?

Figyelt kérdés

Mi általában mindenszentekkor, de sokszor visszamegyünk halottak napján is újra meggyújtani a gyertyákat, mécseseket ha elaludtak, bár volt már olyan szerencsénk is, hogy egész éjszaka égett mindegyik.


Messze laknak a rokonaink, igazából csak ebbe a városba csöppentünk, nincs itt senkink. Majdnem egész Magyarországon át kell mennünk függőlegesen. Ebből adódóan egy nap alatt nem lehet megfordulni, tehát minimum 2-3 napra megyünk.


Ti mikor szoktatok?



2023. nov. 3. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Holnap megyek.
2023. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 NTBS ***** válasza:
100%
Ahogy sikerül. Igaz én máskor is megyek, sokakkal ellentétben.
2023. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekünk az a szerencsénk, hogy a családtagjaink, rokonaink közül mindenki falvak vagy kisvárosok temetőiben nyugszanak, tehát szerencsére ott soha nincsen tömeg. A nagyvárosok temetői sokszor eléggé zsúfoltak, az egésznek semmi nyugalma nincs. Adja Isten, hogy minél később legyen ez terítéken, fiatal vagyok, de én is inkább egy kisvárosi vagy falusi temetőben nyugodnék.
2023. nov. 4. 16:53
 14/14 A kérdező kommentje:
*nyugszik
2023. nov. 4. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!