Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel a párom szalaga...

Mit vegyek fel a párom szalagavatójára?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és a páromnak idén lesz a szalagtűzője, ezt követően bál. Ötletem sincsen miben menjek. Tud valaki valamit tanácsolni? (magas, vékony lábú vagyok, ezért magassarkú kizárt)

jan. 16. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami elegánsat, amid van. (pl amiben suli évzáróra/évnyitóra szoktál menni.) Ha nincsen, akkor anyudtól is kérhetsz ruhát kölcsön.
jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Hitelt
jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem valami elegáns ruha esetleg ha van valami szered pl:egyforma szoknya póló/hosszúju felső nem túl nagy kivágásal vagy egy csillogó felső és egy elegáns nadrág is szép de ha jobban kedveled a mini ruhákat/koktélruhákat akkor abból egy diszkrét visszafogot fajta a legszebb
jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Házat
jan. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy fekete ünneplős szoknyához (nyilván van, ha sulis vagy 😊) bármilyen felső jó. Valaki irta a csillogós ötletet, szerintem feketében nagyon jól mutatna. Hozzá egy szép nyaklánc.

Én sem szeretem a magassarkút, a laposabb talpúak kicsit kislányosak, de nekem tetszenek és csinosak is.

jan. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Mi az a szalagavató?
jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-nak:


középiskolában/gimiben tanév közepénél kb a 12.osztályok felvonulnak (osztályonként)egységes elegáns ruhában valami sportcsarnokban, amit kibérelnek,vagy, ha van sulijukon belül akkora tér, ahol elférnek (hozzátartozókkal együtt-diákokéval) akkor ott helyben is lehet; és akkor kapnak a 12.(, vagy ha nulladikkal kezdtek 9.-ben,akkor 13.)évfolyamosok vagy mindenki az előző évfolyamtól(ha nincs elég ember, akkor 10.-esekkel pótolják) egyszerre egy szalagot osztályonként, vagy névszerint kiszólítják őket, ott áll mind a 4 osztály lent, és akkor mindenki a saját osztályfőnökétől kap szalagot. Ott olyankor áll ofő mellett egy párnatartó-ember is, aki

jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

*aki másik osztályból van,aki nem kap szalagot(lentebbi évfolyam)


11.osztály még csinál ilyen beszédes,picitáncos műsort,

vannak osztálytáncok

tanártánc

keringő

jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*osztálytáncot,keringőzést a végzősök csinálnak.

Keringőhöz táncpartnert hívhatnak külsőst is

jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanilyen gondba voltam pár éve. Én végül egy kb. 4 centis hó fehér telitalpúba mentem, fekete térd alattig érő szoknyába, valamint egy fehér ingbe. Nem lett belőle semmi extra, sőt a végére még jól is éreztem benne magam…


Ha gondolod, holnap küldhetek róluk képet :)

jan. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!