Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Nem tudtam, hogy milyen...

Nem tudtam, hogy milyen kategóriát válasszak ehhez a TÁNCOS kérdéshez?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy nálunk a gimiben hagyomány,hogy az A-sok palotást,a B-sek keringőt (nem tudom melyik fajtát) táncolnak,a többi évfolyam pedig szabadon választottat.Az osztályom lány tagjai keringőzni szeretnének,de mi C-sek vagyunk. Elég szégyennek tartják (jómagam is),ha két évfolyam ugyanolyan táncot választ. Nem tudnátok ajánlani olyan táncot,ami nem egy pörgősebb fajta,hanem szép,ünnepi,de nem keringő?


Lehet,hogy kicsit érdekes kérdés,de nem vagyok otthon ezekben! :)


Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 14. 21:37
 1/9 bánomisén ***** válasza:
Csárdásozzatok, abból van lassú fajta is, és gyönyörű jelmezeket lehet hozzá fölvenni :-)
2011. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bánomisén ***** válasza:
2011. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tetszik nagyon! :) Majd ha odakerülünk, megmutatom a többieknek is. Köszönöm szépen :)
2011. nov. 14. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Hááát... nem egy keringő, szerintem nem fog bejönni nekik.

Tangózzatok!

Vagy: van bécsi és angol keringő. Tudjátok meg, mit táncolnak a B-sek, és a másikat válasszátok.

2011. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként sajnos a csajok már csak azért is ragaszkodni fognak a keringőhöz, hogy felvehessenek menyasszonyi ruhát...
2011. nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is lány vagyok,de ha szabad így kifejezni magamat,nekem 'herótom van' a keringőtől. Na meg ugye itt van ez a hagyomány is és szerintem eléggé fantáziátlan lenne 2 osztálynak is keringőt táncolni,akkor is,ha 2 fajtája van. De ez majd eldől még,időnk,mint a tenger. :)


Köszönöm a válaszokat! :)

2011. nov. 15. 17:40
 7/9 anonim válasza:

táncoljatok valami latinosabbat. mondjuk salsát. ha valaki tud az osztályból, akkor könnyen megtanulhattok. vagy a dirty dancingből a koreót csináljátok meg.

http://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo

2011. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem jobban bejönnének ezek a táncok,de hát eltudjátok képzelni a sok kis hercegnőt ... :)
2011. nov. 17. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Áh, nekem nem tetszettek az eddigi válaszok. Van egy ötletem.

Slow fox-ozzatok!

Vaagy charleston! :)


Én még rockyznék szívesen, de az már talán nem illik bele az ünnepélyes légkörbe...

De egyébként régebben (10 évvel ezelőtt kb) tesóméknál mindenfélét táncoltak, valamelyik osztály ír táncot járt, az övék olyan countrysat adott elő (bocs, nem tudom mit :D). Nem feltétlenül kell olyan nagy felhajtást keríteni köré.

2012. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!