Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ciki névnapi/szülinapi ajándék...

Ciki névnapi/szülinapi ajándékként saját készítésű sütit adni?

Figyelt kérdés
Szivesebben adok olyat,amit én készítettem.Szerintetek?
2011. nov. 15. 18:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%
Nem ciki egyáltalán. Hacsak az illető nem fogyókúrázik éppen:)
2011. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ kinek adnád.
2011. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Ha mégsem kell majd neki, akkor add nekem.
2011. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jövő hónapban lesz a szüleimnek (névnapjuk),párom szüleinek is névnapjuk +egyik öcsém szülinapja.Mindenki imádja a hasát.De ötletszegény vagyok:( Egyéb ötleteket is fogadok.Köszönöm a válaszokat!Megy a zöld kezecske!
2011. nov. 15. 18:16
 5/12 anonim válasza:
70%

Szerintem ez lenne a legnormálisabb dolog!


Valami saját készítésű. És ha még ehető is...!

Minek kell buta drága és felesleges ajándékokat vásárolgatni idétlen szokások miatt...?! Én utálom ha drága haszontalanságokat kapok. Ellenben bármilyen kis mások szerint "értéktelen" saját gyártmánynak tudok örülni...


Az a fontos, hogy gondolt a másikra az illető, és van kivel ünnepelni, együtt lenni...

2011. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Én is szívesebben adok sütiket, mint mondjuk bolti csokit.
2011. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem a süti amolyan jolly joker megoldás, kicsit azt sugallja, hogy nem nagyon törted a fejed, mi adhatnál a többieknek. De ha nincs jobb ötleted, akkor elmegy.

18:17 szerintem egy vásárolt ajándék nem feltétlen jelenti azt, hogy nem gondolt az ajándékozottra az ajándékozó, ha pl. én nagyon vágyom egy könyvre, és azt megveszi nekem valaki, az sokkal több odafigyelésre utal, mint csinálni egy kulcstartót, amit amúgy észrevehetett volna, hogy egyáltalán nem használok, ergo haszontalan.

2011. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered őket, ha édesszájúak, akkor jó ötlet.


A "minek kell buta drága ajándékokat venni" kezdetű trilláról nekem is az a véleményem, hogy ha figyelt rám valaki évközben, akkor most pontosan tudja, hogy mit szeretnék, minek örülnék, tehát százszor személyre szólóbb ajándékot tud venni, mint készíteni, jó példa erre a könyv.

2011. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

"csinálni egy kulcstartót, amit amúgy észrevehetett volna, hogy egyáltalán nem használok, ergo haszontalan"


Aki e fentit írtad...!

Nagyon nem látod át! Egy sütemény nem hasonlítható össze valami kulcstartóval... Kivéve ha ehetetlen, vagy utálja azt a fajta sütit az ajándékozott. De egy normális ajándékozó azért csak tudja, hogy milyen sütit szeret az ünnepelt... És azt is tudja róla, hogy van ezeregy kulcstartója, ezért nem fog ilyen haszontalanságot adni neki. Viszont nem biztos, hogy ismeri minden könyvét a könyvespolcán, vagy hogy mit olvasott már és mit nem. (Vannak könyvtárba járós emberek, vagy vaterán használt könyvet eladó emberek is.) A könyv mint ajándék szuper, én is imádom. De ha olyat kapok ami már megvan vagy olvastam, akkor teljesen haszontalan, pénzkidobás volt kb. Akkor már inkább egy századik kulcstartó, mert azzal jót bíbelődött az ajándékozó, és én is ráfoghatom, hogy emlék. Két egyforma könyvet nem szeretek látni a polcomon...

De itt nem erről van szó. A kérdés a sütire vonatkozik...

A süti pedig hasznos, mert aki ilyet ajándékozna, az biztos tudja magáról, hogy tud úgy sütni, hogy ehető legyen, illetve ismeri a szerettei ízlését...

Pont akkor gondolkodnak süti-ajándékon a normális emberek, ha ismerik az ünnepeltet és tudják, hogy éppen semmi nincs ami igazán hasznos vagy az ünnepelt által vágyott ajándék lenne. A sütit meg csak a ritka kivételek nem szeretik...

2011. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, én is azt szoktam adni, csak az a lényege, hogy akkor csináljuk meg, amikor a többiek nem tudnak róla, és úgy lesz igazi a meglepetés.
2011. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!