Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Párom minden évben whisky-t...

Párom minden évben whisky-t kap karácsonyra pedig nem szereti. Hol lehetne túl adni rajtuk? Drága, márkás italról van szó.

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sehol.

Apu is mindig kap ilyeneket, mi tovább adjuk a barátoknak, mert nálunk senki nem iszik.

2011. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

jah, hát, ha a vándor-whisky-k tudnának mesélni...


mennek, mendegélnek sorra, egyszercsak visszaérnek ahhoz, aki vette..

2011. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Majd jönnek vendégek akik szertik és megisszák. Legalább van mit kínálni
2011. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem csak mi szenvedünk ettől?

Párom is mindig mindenkitől italt kap...pedig a nyári pár pohát hideg sörön és a téli pár pohár forraltboron kivül sosem iszik.

Tele a szekrény teteje pálinkákkal,whiskyvel,rummal,borral,borkülönlegességgel.

Ha pasinak kell ajándék,leveszünk egyet,és becsomagolom.

Többit időnként leporolom,meg ugyse romlik.

2011. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ennyi ez a legegyszerűbb, hogy legközelebbi ünnep alkalmával tovább adod.

Én is azt szoktam ha valami olyat kapok amit én nem szeretek, vagy nem tetszik.

Volt hogy kaptam parfümöt, pedig arra én nagyon hárklis vagyok mert csak egy márkát vagyok hajlandó magamra fújni, azt is ritkán.

A legközelebbi ünnep az ofőm (hát ez nem most volt), szülinapja volt így hát neki adtam. :)

2011. dec. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Legközelebbre meg nyugodtan szólj egy beszélgetés közben finoman, hogy nem szereti a whisky-t.

Anyám a páromnak minden évben névnap-szülinap és karácsony alkalmából whiskyt vesz a páromnak, ezzel alapvetően nincs baj, mert ő nagyon szereti.

De idén nem volt pénze névnapkor és szülinapkor, és az volt a rögeszméje hogy ő még tartozik két üveggel, és hogy akkor most karira vesz 3 üveg whiskyt, na lebeszéltem róla és mondtam hogy max egyett vegyen.

2011. dec. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát nem sok esélyt látok rá hogy sikerül tovább adni, mert a baráti körben senki sem szereti. Azért távolabbi ismerősnek meg nem 12.000 Ft-os whisky-t adok ajándékba, mert attól csak zavarba érezné magát.
2011. dec. 28. 13:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért,ha valamelyik nagyon beporosodna én szívesen segítenék rajta,nehogy megromoljon :)
2011. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem rossz a tovább ajándékozás sem, de mégjobb ha hasznosítod.

Én például eladtam a teszvesz-en egy néhányat és jól jött a befolyt pénz.

KÜlönösen drágább italoknál működik ez jól. Én drága pálinkát adtam el 4-4 ezer Ft-ért. Ajánlom, jó megoldás.

2012. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

2011-12-27 20:52

A borok nincsenek a legjobb helyen a szekrény tetején, mert megromlik... tapasztalat. Pedig a szoba ahol tároljuk még nyáron is meglehetősen hűvös.

2012. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!