Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ha alsóbb évfolyamossal...

Ha alsóbb évfolyamossal táncolok a szalagavatón, akkor a lány ruháját is nekem kell fizetni?

Figyelt kérdés
Az a baj, h későn gondolkodtam, és már csak alsósok maradtak. És ha nekem kell, mennyibe kerü kb egy ilyen ruha bérlése?
2012. jún. 17. 22:50
 1/6 anonim válasza:
kizárt szerintem h neked kelljen fizetni a ruhát. én ilyenről még nem hallottam. azt mindenki magának veszi
2012. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó, csak ha a lánynak egyébként nem kellene, mert ő csak egy évvel később ballag.
2012. jún. 18. 18:19
 3/6 anonim válasza:
akkor sem. ő vállalta, akkor vegye a ruhát maga :D ne aggódj :)
2012. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha a lány elfogadja a felkérést, akkor elfogadja azt is, hogy a ruha költségének egy részét Ő állja, a maradékot meg a suli. Legalábbis nálunk úgy volt, hogy a suli fizetett 10000Ft-ot mindenkinek...
2012. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálunk ugy volt,hogy 2vel kevesebb lány volt.


A 2 lány ruhájának árát elosztottuk 14 fele,ennyi volt az osztálylétszám.Az a +ezres senkit nem hatott meg.

2012. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk a suliban úgy szokás, hogy ha külsős áll be táncolni, az ő ruháját a végzős osztály osztálypénzből fizeti. Kérdezd meg ofődet.
2012. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!