Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Jó ötlet a Halloween parti?

Jó ötlet a Halloween parti?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ötlet az ha Halloween partit csinálok otthon? Mármint úgy értem, hogy jelmezekbe bújunk, feldíszítem a lakást meg horrorfilmet nézünk? Vagy inkább bújjunk jelmezbe és cukorkát kérjünk?:) Negatív kommenteket köszi nem kérek;)
2012. szept. 8. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Sosem értettem miért írod ki a kérdést, ha negatív válaszokat nem kérsz. Így a kérdés felesleges mert akkor csak ilyen válasz jöhetne: igen,jó ötlet.


De én akkor is válaszolok neked, ha tetszik ha nem.-


Ha te bulit akarsz, és a szüleid engedik, mert mondjuk nem hagyományőrzők, akkor csinálj bulit. Ahogy tervezed.


Egy biztos. A cukorka kéregetés otthon Magyarországon nagyon nem megy még. Én Angliában élek, és itt sem nyitok ajtót ha kopognak. Otthon pláne nem nyitnám ki. Azt hiszem ezzel nem csak én vagyok így.

2012. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem értem én se,hogy miért írják ki azt,hogy ne írjunk negatív kritikát,főképp miután,így nincs értelme kiírni a kérdést sem,mert,így csak támogatni lehet az ötletet.Ez pont olyan mint azok a kisgyerekeknek szóló rajzfilmek,amiben megkérdezik a szereplők valamit és nem fogadnak el a "nem" választ.

Pl.:szereplő:-Jössz kincset keresni?

néző:-Nem

szereplő:-Remek,akkor induljunk

A cukor kéregetés egyértelműen nem fog működni max mindenki hülyének nézz,de nem rossz ötlet az otthoni halloween buli,ez jópofa lenne

2012. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Drágám az van, hogy Magyarországon Halottak Napja van hivatalosan, mindenki a temetőben siratja a rokonait. Ha te egy ilyen ünnepen bekopogsz idegenekhez, biztos hogy baltával ütnek agyon. Hasonló vonatkozik a házból kiszűrődő zenebonára és hangzavarra.
2012. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon ilyenkor az embereket a szeretteikre emlékeznek. Ha beállítasz hozzájuk mindenféle maskarába cukorkát kuncsorogni páros lábbal rúgnak ki.
2012. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van nem kellett volna azt is odaírnom, hogy nem kérek negatív válaszokat! Csak hát sokan odaírják, így gondoltam én is megteszem. Úgylátom nem támogatják a cukorkakérős ötletet, úgyhogy inkább nem csináljuk, hátha igazatok lesz:) Maradok a Halloween partinál. Vannak hozzá ötleteitek?
2012. szept. 8. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Csinálj bulit, igen!

Nagyon okos dolgokat írtak akartak írni itt, de a Halotak napja november másodika, (amit elsején ünnepel a legtöbb magyar), a Halloween meg okt 31-e éjjel van (elsejére virradóra)

Tehát a kettő nem üti egymást!

Töklámpás, sírhant süti, minden, aki bírja, horror, nagyon jó igazi élmény!!!

2012. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#6

El lehet rakni pár napra későbbre, vagy előrébb hozni,de mind1...

2012. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És amúgy már tartottak Halloween bulikat előrébb hozva az időt,szóval erről ennyit...
2012. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!