Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloween-ra lánycsoportnak...

Halloween-ra lánycsoportnak milyen jelmezt tudtok? (3 fő)

Figyelt kérdés
Szeretnénk egyedi Ötleteket mert ez egy angol verseny ahol plussz pont jár érte.

2013. szept. 26. 15:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Pantomimesek. ehhez a jelmez szerintem egyszerű: fekete-fehér csíkos póló, fekete hosszúnadrág, fehér kesztyű( ez akár olyan is lehet amit a takarításhoz, mosogatáshoz használnak), fekete cipő. az egész arcotokat érdemes fehérrel kifesteni, a szátokat erős piros rúzzsal és a szemöldököt érdemes fekete szemceruzával erősen áthúzni. Ja, és a fekete kalap sem maradhat el.
2013. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

- Három kismalac

- Három királyok

- Csehov: Három nővér

- Három testőr

- Három veréb hat szemmel

- Három bölcs majom

2013. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Zombi- egyszerű, de nagyszerű, ha jól van megcsinálva. 3 év alatt mind a 3x zombinak öltöztem, elég nagy sikerrel, sokan fotózkodtak velem, bár utálom, de végül is volt smink rajtam, fehér alapozó, meg minden, szerencsére nem látszódtam annyira xddd. De a 2. és a 3. évben már kevésbé volt idegesítő a fotózkodás. Most is annak öltözök!
2013. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. ment a zöld
2013. szept. 30. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!