Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem Halloweeni...

Tudnátok nekem Halloweeni party ötleteket adni? Nagyon meköszöném

Figyelt kérdés
hárman leszünk egy 12éves egy 4éves és egy 2éves kaja üdítő film zene és játék ötleteket várok

2013. okt. 13. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Ne ünnepeljetek amerikai ünnepeket, amikor a családok a halottaikra emlékeznek. Főleg ne 4 és 2 éves gyerekkel.
2013. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Odébb van még a farsang!
2013. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Készítsetek töklámpást!
2013. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem véleményt kértem hanem ötleteket nekünk tetszik mi magünepeljük enyi égyébként is ez október 31én van nem pedig november elsején vagy másodikán utoló köszia választ és várok még hasznos válaszokat kritizálók nem érdekelnek
2013. okt. 13. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
sütőtök sülve, sütőtökkrémes szendvics, piros és fekete italok (szőlőlé, paradicsomlé, vérnarancs vagy multivitaminok), esetleg piros ételfestékes cukrozott pohárban. Zene: pszichetetikust ajánlanék, esetleg death metált, de az a kicsiknek elég vad, nem tudom, neked mennyire fekszik. Egyébként ijesztő filmek zenéjét le tudod szedni youtube-ról, ők nem tudják, mi az, te viszont igen. Filmet nem igazán tudok, amit mindhárman élveznétek, esetleg Vámpírunk, a gyerekcsősz. Játék: ijesztő jelmezverseny, de a 2 évesnek ez se lesz poén. Faragjatok tököt tényleg, az jó. Vigyázz a kicsik ijesztgetésével!
2013. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ egyébként már kitaláltam a filmeket hogy mit nézünk kaja ötletek is megvannak már pá játékot is találtam de azért még várom az ötleteket
2013. okt. 14. 21:37
 7/9 anonim válasza:

Az első válaszolónak üzenem, hogy a Halloween nem amerikai, hanem ősi kelta ünnep


Én már évek óta rendezek Halloween bulit. Tököt faragunk, többet is, egyet a ház elé kiteszünk a többit a házon belül helyezzük el. Fehér fonalat dobálunk a szobába összevissza így olyan, mintha pókhálós lenne a helyiség. Cukrokat rejtünk el, amit meg kell keresni. Szellemes, boszorkányos, vámpíros mintákat vágunk ki kartonpapírból, amikkel szintén díszítünk. Muffint sütünk, amit pókhálós mintával díszítünk.

Jó szórakozást kívánok!

2013. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KisEmbaerke válasza:

[link]

____________________________________________________________

[link]

____________________________________________________________

[link] a két kicsivel ki cukrot gyűjteni tutitipp negyon fogyják élvezni

2013. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. okt. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!