Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Haloweenra mondjatok nekem a...

Dalma222 kérdése:

Haloweenra mondjatok nekem a zombi jelmezhez ötleteket! :DD Zombi leszek. De milyen ruhát vegyek? Bár az meg van a ruha. Linkeket kérnék sminkekről, és milyen kellékek legyenek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 12:56
 1/3 anonim válasza:

Szia :)) Mi minden évben bulizunk a barátnőimmel Halloween-kor,idén is ezt tesszük... :) Én tavaly Zombi voltam ,hát elég házi megoldást csináltam :

- Zölds minket összekevertem baba krémmel ,és egy zöld ragacsot csináltam .... Mert nem volt elég időm elmenni hobbiboltba venni zöld festéket ,ha neked sincs szerintem csináld emg így max rakjál bele egy kis barna sminket a keverékbe ,hogy ne legyen olyan élénk zöld ,aztán papírzsepi darabokat ragasztottam fel , persze úgy hogy élethű legyen ,és úgy nézett ki mint egy zombi bőrcafat.. Piros ajakizével " vért " csináltam magamnak :D Élethű volt eléggé ,és fekete rúzzsal ,(de szemceruzával is lehet) Kikentem számat ,zöld és fekete körömlakk .. Fekete cucc ruha ,és azt vagdosd szét , ha van iylen játszós ruhád akkor az tökéletes ,és én így csináltam a lényeg ,hogy fekete cucc legyen rajtad :)) Csináld még azt ,hogy a szemed- alatt és felett feketével kikened ,a hajad fújd be fekete hajspry-jal ,nekem szőke a hajam ,úgyh nekem kellett ,de ha fekete akkor egyértelmű ,tupírozd fel MARHA jó lesz Farsangra is ezt csináltam ,egyszerű ,gyors ,és hatásos !! Sok sikert,linket nem tudok bocs ,mert saját ötlet alapján,de You Tube -on biztos talász !! Sok sikert ! :))

2013. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kilógó beleket csináltam egy kis művér és harisnya segítségével. Elég egyszerű, csak a ruha hasrészére kell harisnyát varrnod, amit kicsit kitömsz vattával itt-ott, és leöntöd művérrel.
2013. okt. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van olyan ruhád, amiért nem kár, szaggasd kicsit szét, koszold be, "vérezd" össze (művér, bor, ketchup). A hajad ne fésüld meg, legyen kócos. Használj sok alapozót, hogy világos legyen a bőröd, esetleg kékes-zöldes árnyalatot is használhatsz. Vörös rúzzsal pedig húzhatsz csíkot a szádtól a nyakadig. :D Írd meg majd, hogy sikerült. :)
2013. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!