Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ki szokott év közben tüzijáték...

Ki szokott év közben tüzijátékozni?

Figyelt kérdés
És szilveszterről hagytok municiót, vagy ilyenkor veszitek meg? Ti hol szoktátok lőni? mert engem szerintem már minden szomszéd a pokolba kíván, igyekszem is külterületen lőni, de nem mindig sikerül :).

2015. márc. 11. 21:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én tavasztól főleg nyáron ősz végéig rendszeresen szoktam petárdázni tűzijátékozni. Én magam készítem őket házilag. Petárdában nem ritka a 8,20,50g de van hogy 100g osat is készítek csak úgy dübörög az erdő. Mélyen az erdőben 1km re használom őket.Többen is foglalkoznak,foglalkozunk ilyesmivel csak nem publikálják verik nagy dobra.Az erdő mellet nálunk néha lehet hallani hogy nem csak én járok le.Egyértelműen lehet hallani hogy mások is fiatalok szoktak lejárni robbantani házi eszközökkel. Néha nagy ritkán lehet hallani tűzijátékokat is. Felmész egy evvel foglalkozó magyar weboldalakra ami vezet látogatói statisztikát ott láthatod sok érdeklődő van.Én kicsit érdeklődtem Pyrotenter.hu weboldalon pl napi 200 fölött az érdeklődők száma ,mx5-kevin.blogspot.hu weboldalon heti 100 látogató fölötti, a hozzá tartozó hogyan lehet házilag videóknál meg simán pluszban napi ennél jóval több ,pyromaster.org is hasonló statisztikát hoz.Csak itt ahol én lakom nem vagyok vele egyedül.Amikor itthon elnyomtam pár petárdát a közeli szomszéd egy utcával is kedvet kapott és közvetlen utánam ő is lőtt párat igaz gyárival.Aki szereti az ilyesmit és gyakran foglalkozik ilyesmivel mindenki ezeket mélyen az erdőbe viszi le mert ott nyugodtan lehet.Nézd meg a házi robbantós tűzijátékos videókat mind erdőben meg mezőn játszódik.
2015. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszi a választ neked is :)

Szokta nézegetni ilyen oldalakat, de nem készítek ilyesmit otthon. Ha feljelentenek abból elég nagy baj lehet.

2015. aug. 31. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!