Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hány embert illik meghívni a...

Hány embert illik meghívni a diplomaosztóra? És Ti hányat hívtatok?

Figyelt kérdés

Hatalmas nagy a családunk. Én szívem szerint anyukámat és apukámat, meg a páromat s esetleg a legjobb barátnőmet hívnám el. Ez 4 fő.


El szeretnének jönni a nagyszüleim, testvéreim, azok kisgyermeket is hoznának, több barátom is, anyukám testvére, unokabátyámék.. s ami kiverte a biztosítékot: még a párom családja is! Ez a tervezett 3 fő helyett kb 30!


Értem én, hogy ötös diploma, értem én, hogy nagy dolog az ember életében, de végtelenül kellemetlenül érezném magamat, és szükségtelen is ez a nagy felhajtás. Több alkalommal is elmondtam az érintetteknek, de valamiért senki nem osztozik a véleményemmel.

Ja, még annyi, hogy az összes ember vidékről jönne, és persze a közös nagycsaládi ebédet én állnám felesben szüleimmel, ami nem gáz, de hát bemegyünk valahova, mint egy csorda, és... nem, nem értem.


Nem szeretnék sértődést, nem is tudom, mit csináljak. Legszívesebben el sem mennék..



2016. jan. 22. 11:42
 1/4 anonim válasza:
Én csak a szüleimet hívtam el. Ha lett volna párom, akkor őt is elhívtam volna. Viszont többen is voltak, akik az egész pereputtyot odavitték, akik be is ültek a terembe, annak ellenére, hogy mindenki csak 2 emberre kapott ülős meghívót. Az én szüleimnek pl. nem is jutott hely ezek miatt a bunkó parasztok miatt.
2016. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ettől szeretném megkímélni a többieket, szerintem is taplóság odavinni a hatalmas családot. Köszi a választ!
2016. jan. 22. 14:37
 3/4 A kérdező kommentje:
(Nálunk nem mondtak limit korlátot, de én is úgy gondolom, hogy 2-4 fő a reális.)
2016. jan. 22. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ne menj! Én sem mentem el. Mi talán két embert hívhattunk volna meg, de az is lehet, hogy egyet. Részben ezért, mert bár tényleg kicsi család vagyunk, utazni is kellett volna és ha nem lehet ott mindenki közülünk, akkor inkább ne legyen felhajtás. Különösebben nem érdekelt az egész. Anya megfőzte a kedvenc ételeimet , így vártak otthon. "Sajnos", plusz egy napot vártak még rám, mert megismerkedtem néhány jó arccal és nagy mulatozásba torkollott. :) Elnézést, jól esett leírni.


Nekem nem adták ide a diplomámat az ünnepség előtt, ha jól emlékszem akkor mér kocsmáztunk, a végére mentem vissza és csak utána adták ide.

2016. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!