Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hol tudnek kersztszulot...

Hol tudnek kersztszulot talalni a gyerekek (7 es 8 evesek) keresztelojere? (Ausztria)

Figyelt kérdés
az ismerettsegi koromben nincs senki aki fizetne az egyhazadot (ez feltetel), de nagyon szeretnem a keresztelot minel elobb megtartani! Hol kezdjek el keresni? Fontos lenne!!

2016. febr. 22. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg annak az Egyházközségnek a papját, ahova jártok, hogy ajánljon valakit.
2016. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegen keresztszülőnek?? Az meg mire jó?
2016. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itthon is feltétel volt az egyház adó. Felkértük Őket, bementem a plébániára megérdeklődni mi mennyi, és ki is fizettem. Ezzel le volt tudva a dolog.
2016. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismeretségi körömben a keresztszülők között vannak zsidók is :) Szerintem azt kérsz meg, akit akarsz, az egyházadót meg befizeted te.
2016. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, akkor fizesd be te nekik.
2016. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha neked két idegen is megfelel, akkor menj be vasárnap a templomba és kérj fel két emberkét.
2016. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
onlinekersztszulok.au
2016. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!