Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Adtok ötleteket a halloween...

Adtok ötleteket a halloween partymhoz?

Figyelt kérdés

Bármi jó:Receptek, ételek dekorácoiók, programok stb..

Légyszíves normális válaszokat adjatok.


2016. szept. 29. 21:42
 1/7 anonim válasza:
47%
YouTubeon temető süti
2016. szept. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem találtam ilyet.Jöhetnek még válaszok:)
2016. szept. 30. 06:54
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Pont tegnap néztem az üzletben mert már kivannak téve a halloweeni és karácsonyi dekorációk. Van röhögő csontváz, vagy sikítozó szellem amit az ajtó elé kell tenni. Van egy tál amibe popcorn kerül, de ha valaki belenyűl, és picit lenyomja akkor egy véres kéz kapja el a kezét. Vannak különböző méretekben mű pókhálók pókokkal. Van amiben rengeteg pici fekete pókok vannak van amelyikben nagy pókok. Szalvéta, poharak, tányérok is mind haloweenes. Lehet kapni levágott végtagokat. Lehet kapni gumicukrokat ami levágott nyelvek, fogdarabok, szemek, orr stb. Egy tálba mehet ez is. De nekem tegnap a frászt hozta rám (persze utána már nevettem) az elemmel működő izé. Vagyis az a kéz ami az Adams familyben is van (őt nevezik Ízének) De a neten, youtubon ezer díszítés, tipp lehetőség van. Lehet sütni is
2016. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
40%
Fustgep, szarazjeg. Lehet venni művért is. Ha meg felnőttbuli akkor youtube-on van egy csatorna, a "tipsy bartender" neki vannak jo kokteljai, vam ami fustol, van veres stb...
2016. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ördögpatron mindenkinek!
2016. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a Szerb filmet. :D
2016. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Youtube:Halloween Decorations//www.target.com :)
2016. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!