Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ki az a Harley Quinn?

Ki az a Harley Quinn?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néztem a Gyakori kérdéseket hogy minek öktözzek be halloweenre és sokan azt írtátok hogy harley quinn-nek. Csak nem tudom ki ő vagy miben szerepel szerepel egyáltalán valamibe

2016. okt. 23. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Blokkolva van nálad a Google? Mert ha igen, használj VPN-t, vagy másik keresőmotort.
2016. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem de mindenhol angolul van kiírva.
2016. okt. 23. 22:51
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

A gonosz Joker csatlósa, Batman egyik női ellenfele. Eredetileg fekete-piros kezeslábasban és bohócsipkában szerepelt.

Aztán idén kijött a legújabb tinidivatfilm, a Suicide Squad, amiben Harley Quinn egy pi**agatyás, festett hajú, flegma kis pi**a, és mert ez most olyan menő, mint annak idején a Heath Ledger-féle Joker volt, ezért 12 évestől kb. 40-ig a lányok és nők 85%-a Harley Quinn lesz idén Halloweenkor és majd jövőre farsangkor, a többi pedig zombi, mint általában.

2016. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Katicabogár
2016. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Érdekes, nálam alapból a magyarokat dobja előre.

2016. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Harley Davidson-nak a lánya.
2016. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
#6 ez rettenetesen gyenge volt, már csak azért is, mert a Harley az nem családnév, te észlény.
2016. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
#7 Nem mondtál újat, de egy ilyen jellegű kérdésre most őszintén milyen választ vártál?!
2016. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
50%
Az én tudásom szerint o Joker csatlosa aki batmannek nyilván így az ellensége. Illetve a rajzfilmben bohoc ruhában volt , a filmben amit most mutatnak vagy mutattak be abban mar mas fajta ruhaban. Ahogy lattam az elozetesben is azthiszem Jokerrel csokolozni is fog illetve az elejen o a doktornoje , már ha jol figyeltem !
2016. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Eredetileg Harleen Quinzel-nek hívták, és az Arkhamban volt Joker pszichiátere.A közös foglalkozások alatt egyre inkább beleszeretett Joker-be, és a férfi is meglehetősen megkedvelte. Egy nap Harleen kiszabadította Jokert, és onnantól Harley Quinn-ként segített neki. Ezt a nevet amúgy Joker vetette fel, az angol udvaribolond szóból ered. Batman egyik, ha nem a legnagyobb női ellenfele.

Először a Batman Animált szériában jelent, és mivel elég népszerű lett, már elég sok képregénysorozat épült ki köré.

Én nem mellesleg imádom a karaktert, pár napja kezdtem el róla egy képregényt, ahol kiépíti a saját bűnbandáját.

A Suicide Squad sikeres lett, és elég sokan nézték meg, és az ilyen tinik, akik mindig keresnek valami menők, rákaptak Harley-ra. Írják mindenhova, hogy ők is őrültek, hogy olyan barátot szeretnének, mint Joker, meg stb. Ezektől hányingerem van, mert csak divatból csinálják, arra nem is tudnának válaszolni, hogy pl kicsoda az a Méregcsók (Poison Ivy)?

Am, nehéz lett volna beütni a Google-ba? Elsőre dobja ki a magyar Wikipédiát!

15/L

2016. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!