Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Csóró menyasszonyok: Pesten...

Csóró menyasszonyok: Pesten hol kapnék igényes esküvői ruhát 50ezer forintból? Ha nincs más ötlet megvarrom magamnak.

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz/tudsz rá sokat költeni, most divat a csipkéből készült ruha, H&M-ben, Orsay-nál is találsz nagyon szépeket, szerintem esküvőre is tökéletes, ráadásul utána is tudod használni.
2018. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Boglárka szalonban, az enyém is onnan van.
2018. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

nekem eszem ágában nem volt esküvői ruhákat nézni.


Bementem pár kicsit alkalmibb ruhaüzletbe és találtam 8000 ft-ért olyan ruhát, amilyent kerestem :)


[link] - majdnem ilyen. Empire stílusú, csak már a felsőrésze.

2018. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a tippeket! :)
2018. júl. 16. 20:36
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét turkálókban, és alakíttasd át varrónővel.


Esetleg még vaterán, jófogáson is lehet találni.

2018. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
30eFtért vettem, tökéletes állapotban egy másik friss feleségtől.
2018. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ügyeskezű vagy, nyugodtan varrd meg magadnak, az tényleg olyan lesz, amilyet megálmodtál:)

Egyébként érdemes interneten nézelődni, facebookos esküvői csoportokban, Vaterán sokszor kínálnak eladásra teljesen jó állapotú, egyszer használt ruhákat.

Vagy vidéken próbálkozz, én szigetszentmiklósi vagyok, egy helyi kis kölcsönzőben a legdrágább menyasszonyi ruha is 70 ezer, de 25-től kezdődnek. Nagyon szépek és az árban a méretre igazítás is benne van. Privátban adok elérhetőséget, ha érdekel.

/Egy ismerősöm amúgy huszonévesen házasodott, simán elment tinédzsernek, szóval beslattyogott egy szalonba és kibérelt egy szalagavató ruhát 30 rongyért (dátumnak bemondta a volt sulijáét, de senki nem ellenőrizte amúgy). Nagyon szép volt, viszont szerintem ez eléggé veszélyes dolog, mert egy egész estés lagzi alatt azért nagyobb az esélye, hogy baja esik a ruhának, mint egy 10 perces tánc közben, màrpedig ha megsérül, akkor kemény pénzeket kell fizetni. Egy esküvői ruhabérlésbe egy alaposabb tisztítást is belekalkulálnak./

2018. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
0%
szerintem is használtat érné meg akkor jobban venni. úgyis csak egyszer volt használva. vagy csak bérelni, úgyis csak egyszer lesz használva részedről is. mondjuk nem értem ha ezen spórol az ember az esküvő milyen lesz? ;;// nekem szerencsére a párom azt mondta meg se kér addig amíg nem fog annyit keresni hogy tökéletes esküvőnk lehessen.
2018. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Bonprix


[link]

2018. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 8-as, szerencsére nem mindenki annyira sznob és anyagias, mint te. Van, aki egy alkalmi estélyiben vagy akár egyszerű kosztümben is képes jól érezni magát és esküvői hangulatot teremteni.

Az meg gondolom, eszedbe se jutott, hogy valakinek a tökéletes esküvő nem a több százezres hercegnői ruhát jelenti. Vagy ha igen, akkor sem tudnak/akarnak 45 éves korukig spórolgatni, hogy a magadfajták is elégedettek legyenek a nagy nappal.

2018. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!