Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mik lehetnénk farsangkor az...

Mik lehetnénk farsangkor az osztályommal?

Figyelt kérdés

6. osztály és úgy 15-en szerepelnénk mert vannak akik tuti hogy nem fognak...

Gondoltam esetleg olyanokra hogy:

-2 fiút beöltöztetünk Fluornak meg SPnek és a fiúk majd utálják őket a lányok meg a rajongók lesznek

-X-Faktort játszunk el

-Valóvilágot játszunk el

-Ősemberek leszünk

-Az osztály zsidó lesz az osztályfőnök meg Hitler


Ezek közül nekem az utolsó tetszik legjobban, de még az osztályom nem tudja ezeket. Szerintetek ezek közül jó lenne valamelyik, vagy esetleg új ötletek? :)

Köszi előre is!


2012. jan. 8. 04:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
a zsidósat szerintem hanyagoljátok. egy holokauszt emléknapra még elmegy, de nem farsangra.legjobb talán az x faktor.
2012. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

hupikék törpikék

zombik

rabok, az of. meg a börtönőr

hófehérke 3 a 7 törpe

2012. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az utolsót leszámítva szerintem mind jó, de én az X-Faktort választanám. (Egyébként mi 7.-ben öreg nyanyáknak és tatáknak öltöztünk be, majd miután megittuk az energiaitalt, elkezdtünk tombolni, akár a 20 évesek:D)


10.-es 16/L

2012. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Az én munkahelyemen pár éve volt még farsangi buli, (természetesen a sütiket magunk sütöttük)és aki megnyerte, az egy hajléktalannak öltözött csajszi lett.

A hajléktalan jelmez a legegyszerűbb, lehet kérni kölcsön egy skála-kocsit, telepakolni rossz paplannal, szakadt ruhákkal, ami jelmeznek is megfelelő. Mindenhol van kartonpapír, amire le lehet feküdni, egy kicsit összekoszoljátok az arcotokat, és pofátlanul koldultok a vendégektől. Még egy rövidke jelenetet is lehet fabrikálni, hiszen a hajléktalanok között sokan dolgoztak régen, volt hol lakniuk, volt családjuk. Ezt a -sajnos élő- helyzetet lehet humorosra is venni. A jelmez meg egy fillérbe sem kerülne.

2012. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gyurcsánynak, padödőnek, imf-nek. A siker tuti (a siker sukár)
2012. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

áááááááh nehogy komolyan vegyétek!!!

a zsidóság a legrosszabb durva poén lenne és egyáltalán nem tetszik!!!

amúgy be se fogunk öltözni szerintem farsangkor!!!

ezeket az ötleteket láttam amúgy itt gyakorikérdéseken dee bele sem gondoltam és valójában nekem ezek közül nem igazán tetszik egy se szerintem nem is mondom az osztályban!!!!!

a válaszolóknak köszi

2012. jan. 8. 12:21
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát akkor ne szivattyúztassál minket, te!
2012. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

fluor? sp? xfaktor? valóvilág? nemár.

milyen osztályfőnök vagy te?? úrsiten.

2012. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok osztályfőnök...
2012. jan. 8. 16:14
 10/13 anonim válasza:

-.-" ...


horror film? ijesztő baba, sikoly, kör? szerintem hatásos.

2012. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!