Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » Amerikaban van gyereknap, s...

Amerikaban van gyereknap, s ha van mikor?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Igen, 12mp volt kigiglizni, június 2.vasárnap


[link]

2020. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amerikaban elek, nagy keszulodes volt anyak napjara, itt majus masodik vasarnapja, most mar nagy eszulodes van apak napjara, junius kozepen lesz, multheten Memorial Day volt, arra is rengeteg reklam, cikk, felhivas, de a gyereknaprol egyaltalan nincs emlites. Kosz hogy kigugliztad. Kulonben junius 2 az kedd.
2020. máj. 30. 01:10
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
A valaszado június második vasárnapját írta, de ne zavarjon....
2020. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hallottam még USA gyereknapról nagyon... (Mondjuk, én nem élek ott, de nagyon érdekel, sokat foglalkozok vele.)

Szerintem ez olyasmi lehet kicsit, mint itt az apák napja: van, de nem sokan tudnak róla, és nem is annyira készülnek rá. Ami amúgy nem jó, szerintem ugyanúgy ünnepelni kellene, mint az anyák napját, csak mondom, hogy egyelőre Magyarországon így van.

Nekik más ünnepek hangsúlyosak és mások kevésbé, mint nálunk.

2020. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Hiába guglizta ki az első, meg se nézted, amit linkelt :D Minek kérdezel, ha annyira nem érdekel a válasz, hogy még azt se nézed meg, amit mások megcsinálnak helyetted?
2020. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy Amerikát kérdezed, de én csak Japánról tudok, hogy ott van. Hivatalosan a "Fiúk napja" néven fut, és május 5-én tartják.

Az Egyesült Királyságban nem ismerik, nem tartják.

2020. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!