Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » Hogy tudnám megkérni az...

Hogy tudnám megkérni az embereket hogy segítsenek szavazni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy gyermeknapi fotópályázat ahová a mi családunkból is neveztek és már megosztottam nagyon sok helyen hogy szavazzanak de senki nem teszi. Már üzenetben is elküldtem sokmindenkinek de ott is csak páran segítettek. 😕 Valakinek valami ötlete nincs hogy hol osszam meg ahol segítenek is nekem??? Köszönöm!:)

2017. máj. 11. 07:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Hidd el nem vagy te gondolatolvasó [ahogy en sem] hogy tudjad ki kit gondol🙂"


De tudom, hiszen most írtad le, hogy SENKI SEM szavaz rá, pedig kérted őket. Nem gondolatolvasó vagyok, csak simán tudok olvasni. Esetleg hazudtál a leírásodban?

2017. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
39%

Arra még nem gondoltál, hgy megkérdezed az ismerőseidet, MIÉRT NEM szavaztak a gyerekedre?

Célszerűbb lenne.

2017. máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
39%

Annyi gyerek van a világon, de még az ilyen versenyeken is, miért érdekelne bárkit is pont a te gyereked? Ezeknek a versenyeknek semmi értelme. Nem tök mindegy, hogy kinyer, ha mindenki ilyen szánalmas módon sajtol ki szavazatokat? Gusztustalan az egész, mert ártalmas is lehet a gyerekre.

Nyer - Jobbnak fogja gondolni magát a többieknél

Nem nyer - rossz élményben van része

Már most azt az üzenetet közvetíted felé, hogy a szépek jobbak, mert ők szerepelhetnek a naptárba, vagy tudom is én mire kell. Sz*r anya vagy

2017. máj. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anya. Egyébként is mi jogon szarozol le?! Már ne is haragudjál. Igen valóban igazad van. Én is kifejezetten UTÁLOM a versenyeket főleg amikor facebookos oldalak csinálnak kis tini lányoknak szépségversenyt vagy kutyákat. Na ugye ugye... mindenkinek a saját kutyusa a legszebb meg a legjobb legédesebb. Én csak azt nem értem hogy milyenek az ismerősök. Alapból akkor minek jelöl be ha semmit nem csinál még születésnapomon sem köszönt fel. Igen hogy több ismerőse legyen. Az ismerősök én úgy gondoltam segítenek a másiknak de ezek szerint nem... De ha megtennéd írd már le mi a jó büdös any"dból mondasz rám olyat hogy szar anya vagyok?! Mi jogon minősítesz le úgy hogy nem is ismersz?! És honnan veszed hogy anya vagyok?!
2017. máj. 15. 15:42
 25/29 anonim ***** válasza:
Már miért segítene valaki azért, mert az ismerősöd? :D Te fogalomzavarban vagy :D Ők nem a barátaid, csak ismernek valahonnan.
2017. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Kérdésemre meg nem válaszoltál😉
2017. máj. 15. 15:51
 27/29 anonim ***** válasza:

23-mas vagyok, 25-ös nem én voltam, de egyébként egyet értek vele.


"Csak a kozeli barataimat kertem meg hogy szavazzanak nem hiszem hogy nekik nagy problema lenne"


"Én csak azt nem értem hogy milyenek az ismerősök. Alapból akkor minek jelöl be ha semmit nem csinál még születésnapomon sem köszönt fel. Igen hogy több ismerőse legyen. "


Ellent mondás. Így még is hogyan vehetnélek komolyan? Egyébként elnézést hogy ezt feltéteztem, hozzá szoktam, hogy a gyerekek anyja viselkedik így.

De tessék, bocsánat kérésem jeléül, itt az első használható válasz ahogy elnéztem: facebookon van egy csomó like csere csoport. Like-olod valaki képét, vagy oldalát, cserébe szavaznak a rokonodra. Igy lehet az, hogy egyes csücsörítő lányok képen 300 like van. Szívesen.

2017. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
A közeli ismerőseimet megkértem privátban a többit meg csak úgy hogy megosztottam. De látod? Normálisan is lehet válaszolni mint ahogy te is tetted a válaszod második felében😉. 20 válasz után eljutottunk odáig hogy az eredeti kérdésemre válszolnak: hogyan tudnám őket megkérni; lájk csere csoporttal. Köszönöm!🙂
2017. máj. 15. 18:53
 29/29 anonim ***** válasza:
82%
Bocsánat amiért ellenszenves voltam, de nagyon ellenzem a gyerek szépségversenyeket, (ez lényegében az) és túlzásba estem.
2017. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!