Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » Gyermeknapra felnőtt gyerekeit...

Gyermeknapra felnőtt gyerekeiteknek adtok valamit?

Figyelt kérdés
Ajándékot, bármit, vagy köszöntitek őket? Vagy csak míg gyerekek voltak?Ha igen, mit?

2018. máj. 25. 21:15
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
92%

Az egyik bátyám és én egy finom ebédet kaptunk. A másik testvérem mivel külföldön van így csak édesanyám utalt neki 5000 forintot. Mégse maradjon ő se ajándék nélkül. :)

(16/l, testvéreim jócskán felnőttek)

2018. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly elmentünk anyámmal vásárolni, kaptam jó pár ruhát. :) De a közös program volt a lényeg, shopplingolás, ebéd, stb.

Idén nem lesz ilyen valószínűleg, most párom nem dolgozik kivételesen a hétvégén, úgyhogy inkább vele töltöm az időt.

(Nem élek már otthon.)

28N

2018. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
37%

Mi párommal kapunk, odáig fajult a dolog, hogy párom szülei elkezdték húgomat is ajándékozni. Így most az én szüleim érzik magukat kellemetlenül, ha párom húgának nem küldenek semmit. Vicc az egész majomkodás.

Párom 28, Húga 25, Húgom 21,én 24 vagyok.

2018. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Én a gyerek vagyok. Amikor kicsi voltam az oviba mindig volt gyerek napi ünneplés ugralóval, arcfestővel stb. Az volt az ajándék hogy oda evittek és egész nap játszottam a barátaimmal. Ez tartott 6 éves korig, azóta nem kaptam semmit.
2018. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
43%
39 éves vagyok, nálunk a gyereknap soha nem volt ünnep, ma sem az, és én sem "köszöntöm" a gyermekemet.
2018. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen elmentünk vásárolni és kaptam 2 pólót és egy pizsit 15L

Bátyám 24 ő neki anyu c&aban vett utalványt

2018. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
93%
Semmit sem kaptam. Egyszer elvittek egy gyereknapi rendezvénye, de nem tetszett es nem akartam jatszani. Utana mar egyszer sem unnepeltek velem, de amugy sem tartottak fontosnak, eleve szerintem nalunk mi nem is voltunk olyan fontosak gyerekként sem. Ha lesz gyerekem szeretném megünnepelni, akár egy mozival, állatkerttel, kirándulással vagy csak egy sütizős, tortás családi ünnepléssel. Szeretnem kifejezni majd, hogy nem magától érthető a létezésük es fontosak nekem. Nem az ajándékom es a pénzen lesz a hangsúly, de az ajándék sem egy rossz opció. Nekem a lenyeg inkabb a kifejezés, de én szeretek sok dolgot megünnepelni, mert szeretem a boldog családi légkört es a kozos oromkodesre egy ünnep jo.:)
2018. máj. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Igazából én a kiskorú gyerekeimnek sem adok (és soha nem is adtam) ajándékot gyereknapra. Bár mindig kimegyünk a városi gyereknapra, ahol vannak ezek a vásári játékok. Hogyha felnőnek szerintem nem fogok nekik semmi különöset adni, és szerintem nem is fogják igényelni.
2018. máj. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én mint gyerek,soha nem kaptam semmit,az
2018. máj. 26. 08:51
 10/21 A kérdező kommentje:
Én se kaptam gyerekként,azt se tudtam van gyermeknap.De már az én gyerekeim igen,mindig elmentünk valahova gy.napi programokra,kirándulni,és kaptak valami nem nagy játékot is,meg ünnepi kaja,süti.De felnőttek,külön élnek,ez valahogy elmaradt már,mostmár csak az unokáknak veszek játékot,de kíváncsi vagyok,ki hogyan csinálja. Anyák napján ők is köszöntenek engem.Már nem gyerekek,de nekem mindig a gyerekeim lesznek.
2018. máj. 26. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!