Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Cikis karácsonyi történetek?

Cikis karácsonyi történetek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 20:31
 1/2 anonim válasza:
100%
Tavalyi sztori: mivel nekem 2 húgom van (tavaly karácsonykor 7 évesek voltak) és ugye ők még úgy tudják, hogy a karácsonyfát és az ajándékokat a Jézuska hozza (nagyon aranyosaak egyébként). És mindig mi díszítjük fel anyával a karácsonyfát szenteste előtt éjjel, amikor ők alszanak. Eddig mindig jól ment, de tavaly karácsonykor kicsit besült a dolog. Már az utolsó gömböket raktuk volna rá, meg a girlandokat, amikor zajokat hallottunk. A húgaim kézen fogva jöttek le a lépcsőn. Mi ott álltunk anyával a félig feldíszített karácsonyfa előtt, boával a nyakunkba hajnali 1 körül. Másnap reggel az ajándékokkal voltak elfoglalva, meg úgy általában a karácsonnyal, úgyhogy azóta nem beszélünk róla:D
2020. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Van egy bombajó falusi csaj a szomszédba aki nagyon bejön.

Tavaly karácsonykor gondoltam belefaragom a csaj előtt a talpba a fát ezzel is felvágjak előtte, hogy én milyen ügyeskezű vagyok.


Végül az lett belőle, hogy levágtam baltával az ujjamat és kórházba töltöttem az ünnepeket :DD

Nem kicsit sültem be előtte.

2020. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!