Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Furcsa hogy a fizikai rosszull...

Furcsa hogy a fizikai rosszullét kerülget az egész karácsonyi színjátéktól, amit ilyenkor itthon át kell élnem?

Figyelt kérdés
Mások elvárása, meg találkozás olyan rokonokkal, akik amúgy jól láthatóan ki nem állhatnak engem
2022. dec. 24. 05:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

38 vagyok. Soha nem volt meghitt karácsonyom.

Szüleim a testvéremmel együtt meghaltak autó balesetben mikor 3 éves voltam. Egyedül én éltem túl. Nevelő szüleim nem tartották fontosnak a karácsonyt sosem ült össze a család, sosem kaptam semmit.

8 évig tartott egy kapcsolatom. Exem sem gondolt soha arra, hogy ajándékozzon, karácsony van stb. Mikor meg megcsalt, amit tőlem kapott oda ajándékozta az új palinak.


Számomra a karácsony semmit nem jelent. Nem is jelentett semmit, soha.


Inkább viseld el azt a pár napot.

2022. dec. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amúgy miért mész el hozzájuk, ha már ilyenkor fizikai panaszaid vannak, és kivagy? Vagy miért nem használod ki ezt a karácsonyt arra, hogy rendezd a kritikus személyekkel a viszonyt?
2022. dec. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!