Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Rajtam kívül ti is fogtok...

Rajtam kívül ti is fogtok készíteni bejglit linzert hókiflit hájast kozák sapkát zserbót? fura kérdés szerintem de kíváncsi vagyok rá

Figyelt kérdés
2023. nov. 15. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bejglit, linzert meg zserbót igen, mást nem - nem szeretem kidobni az ételeket, többet meg nem eszünk soha
2023. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bejgli, kókuszkocka, narancsos-csokis keksz, gesztenyés kifli, zserbó lesz nekünk.
2023. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Tavaly már volt a kérdés.
2023. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem sütök semmit
2023. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy részröl csak ketten vagyunk párommal, és csak 25-én este leszünk magunkban, azon kívül minden nap megyünk rokonokhoz. 1 estéért nem fogok 100 féle kaját csinálni, pláne hogy nőként nem is szeretek sütni/főzni, és a karácsonyi kaját mindig párom csinálja.

Más részről én cukorbeteg vagyok, szóval amugy sem lenne sok süti. Mézeskalács az egyetlen amit minden évben csinálok 23-án, de azt is inkább csak dísznek.

2023. nov. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Zserbót és linzert igen, a többit nem, ketten vagyunk, és kezdődő cukorbetegek:(
2023. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A kozák sapkához tudnál küldeni egy receptet? Valahogy az enyém sosem lesz az igazi.


Én idén csak hókiflit, sós rudat és méteres kalácsot készítek, a családból más süti a bejglit, zserbót.

2023. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Bejglit és zserbót igen. A kozák sapkát mi hólabdaként ismerjük, lehet, hogy az is lesz, de inkább kókuszkocka. Hókiflit mi adventben szoktunk néha aprósüteménynek.


"Hájast" nem szoktunk, a "linzer" nálunk egy összefoglaló név a linzertészta alapú süteményekre.

2023. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem sütök, senki sem édesszájú a családban, ha mégis megkívánjuk, úgyis lesz szaloncukor.
2023. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos már csak egyedül maradtam, nem sütök semmit.

Régebben készült bejgli, kókuszkocka, zserbó (bejgli mindig, a másik kettő néha).

A bejglit nem szeretem, és nem azért mert karácsonyi kötelező. A mákosat nem is eszem meg, a diósat módjával.

Kisöccsét, a pozsonyi kiflit egy fokkal jobban kedvelem, de abból is csak a diósat.

A mákkal nincs bajom, és sok más ételen/-ben szeretem.

2023. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!