Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek fura, hogy nálam...

Szerintetek fura, hogy nálam már áll a karácsknyfa, kint vannak a fények, ajándékokat is vettem párat, sütöttem mézeskalit stb?

Figyelt kérdés
Valahogy unatkoztam, de olyan jó ez az egész. Szeretem a várakozást.

2023. nov. 20. 23:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tök jól tetted, nem torlódnak fel a teendők az utolsó pillanatokra!
2023. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Nekem még picit korai, de ha neked így tetszik, akkor csináld bátran!:)
2023. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel (legalábbis nálam igy van), hogy hozzászoksz a varázslathoz, a látványhoz, az illatokhoz. Még több, mint 1 hónap van vissza. Én nem nézegetném ennyivel előbb a pompákat.

De izlések és pofonok 🙂

2023. nov. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Számomra fura lenne, mert én nekem karácsonyra nem lenne ünnepi hangulatom, mert már novemberben kiélem magam. De másoknak meg pont az kell, hogy sokáig fenntartsa ezt az állapotot, és ha elkapta a gépszíj, akkor rosszabb csírájában elfojtani, és ez tök oké.
2023. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
karácsonyfát azért még tulzásnak tartom, a többi úgyahogy egy félmosolyos krimaszolással elmegy, de megtudom érteni, anyám barátnője is karácsonyrajongó mániás, szerintem is szép ünnep- időszak, de vannak határok pl amikor valaki egy karácsonyfát vagy valamilyen karácsonyi témájú mintát tetováltat fel magára, szeretet éhség level végtelen... csak szabadon de azért szerintem nem lehet egészséges pszichológiailag ha csak így tudod kiélni, vagy próbálod magad. viszatérve csak az a rosszabb aki konkrétan egész évben fenthagyja a házán az égősort, vagy húsvét előtt,közepe,után kerül le, mi dec 24.e reggelén szoktuk felállítani, egyéb díszítéseket meg advent 1. en ami idén dec 3 ra esik. mi a fokozatosság híve vagyunk de ismét csak szabadon!
2023. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyósék már november 1.hetében elkezdtek dekorálni, le vagy maradva😃
2023. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!