Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha egyedül élsz, akkor is...

Ha egyedül élsz, akkor is készitesz otthon ünnepi dekorációt?

Figyelt kérdés
Nem a karácsonyfára gondoltam, hanem más dekorációkra, pl. fenyőág, gyertyák, díszek, fények stb...?
dec. 1. 20:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
48%
Semmit. Ugyan olyan nap mint a többi.
dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Korábban nem. Ha kapcsolatban voltam is, haza mentem karácsonyra szüleimhez. Idén megyek utoljára szentestére is, de egy pici dekor most van/lesz.
dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%
Persze. Nem másoknak csinálom, hanem magamnak/magamert, hogy meglegyen a vibe.
dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
dec. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Persze, van karifám, mindenem.
dec. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kitana. ***** válasza:
83%
Én inkább csak a fényeket szeretem, a random porfogó dekorokat nem, olyanból eleve csak kb 1-2 db van. Az erkélyen van karácsonyi világítás, máskor is be szoktam kapcsolni, csak év közben a sima fehér fényt, ilyenkor a színeset. Bentre csak fát szeretnék, ott van elég ilyen-olyan fényfüzérem eleve, direkt karácsonyit nem veszek most.
dec. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyedül éltem, nem készítettem dekorációt, karácsonyfát sem díszítettem.
dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk attól mert szingli az ember, miért ne élhetné át a karácsony örömét a saját lakásában. Én pl gyereket sem tervezek, akkor már ne is díszítsek?
dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

8-as!

Hol láttál erre utaló szavakat a kérdésben?

dec. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8, nyugodtan élheti, csak nincs mindenkinek igénye rá, ha egyedül él, és mondjuk a családjához megy karácsonyra, ahol az ünnepség zajlik. Ml

Én ugyan már nem egyedül élek, de amíg úgy volt, nem diszítettem. Most sem díszítenék magam miatt, mert én nem igazán szeretem, de párom igen, szóval az ő örömére van egy kis dekoráció és lesz egy pici fa.

dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!