Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van olyan aki már tudja hogy...

Van olyan aki már tudja hogy egyedül tölti a karácsonyt ? És ha igen hogyan vészeli át?

Figyelt kérdés

Én egyedül töltöm és a szilvesztert is , nem a legjobb lesz ahogy az utóbbi pár évben se volt túl jó.

Valami tipp hogy jobb legyen ?



dec. 1. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nalunk az asszony karacsony manias. Mostantol 1 honapig max hangon bombol a karacsonyi zene az egesz hazban. Szerinted ez jobb?
dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régóta egyedül töltöm és már eléggé kialakult a rendszer. Ilyentájt szoktam megvenni magamnak az ajándékaim, amiket aztán eldugok és csak szenteste vehettem elő. Körülnézek, hol lehet rendelni ünnepi ételt, mert az évek során rájöttem, hogy nem főzök finomat, hehe. Valamilyen jegyet veszek 25. vagy 26-ra, így program is adott. El szoktam menni templomba is kicsit, gyönyörű a díszítés. Zene mindig megy és énekelgetek.
dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Díszíteni is szoktam és takarítok valamelyest. Telefont, netet kikapcsolom, jobb nem gondolni arra, hogy másnak nem haltak meg a szerettei, talált párt, stb. Gyertyák, fürdőzés is a programon része. No és az ajándék azért többnyire valami jó könyv, úgyhogy egy napig abba bújok.
dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Melózom, mondjuk általában így szokott lenni, ha nem melóznék akkor is elcserélem általában a szolgálatot családos kollégákkal, hadd legyenek ők otthon.
dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
négyes, a családos kollégák többi gyerekeinek nevében is köszönöm! de tényleg, nem tudom tudod e mennyit jelent egy ilyen lépés egy egy kölyök életében. te jó ember vagy.
dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
:) Igen, én is ezt szoktam nézni, hogy nekik azért ez egy sokkal fontosabb dolog, hadd töltsék együtt.
dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gabor49 válasza:
én igen és nagyon félek az egyedülállettol
dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!