Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Sokan vagytok, akik szintén...

Sokan vagytok, akik szintén csak néhány emberrel, közeli családtagokkal ünneplitek a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Szóval max 4-5 ember, semmi nagy felhajtás, akár el is utaztok vakahova? Nálunk jó ideje nincsenek már nagymamák, én meleg vagyok, bátyámnak nincs barátnője. Így négyen ünneplünk. Nálatok hogy lesz?

dec. 2. 00:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
29%
Sehogy. Mi értelme a karácsonynak?
dec. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

A kisfiammal és anyukámmal tervezem ünnepelni.

Apukám és nagyszüleim meghaltak már sajnos, apuka lelépett.

Vannak még ugyan rokonaink (nagybácsi, keresztszüleim), de velük nem tartjuk a kapcsolatot, mert szemetek voltak velünk.

dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk a nagycsalád az tényleg nagy, úgyhogy mi bele se kezdünk a látogatásokba és a vendégvárásba, mert a három nap csak rohanásban telne és így se jutnánk el mindenkihez.


Szenteste évek óta négyen vagyunk, a férjem, a lányom, a kutya és én. Meghitt és nagyon szeretünk így ünnepelni. Néha napközben találkozunk a legjobb barátainkkal kicsit.


A karácsony többi napján megyünk el az én meg a párom szüleihez.

dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Nálunk a nagyszüleim szoktak jönni, más nem
dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én így nőttem fel, 5-en voltunk: apai nagyszüleim, szüleim és én. Tesóm nincs, anyum szülei nem élnek. Távolabbi rokonsággal nem tartjuk a kapcsolatot annyira.

Nagyszüleim azóta már nem élnek, most 4-en vagyunk: szüleim, párom és én.

dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Mi nem ünnepeljük, általában hárman vagyunk vagy otthon, vagy anyukámnál.
dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szenteste szüleimmel és párommal, közösen is élünk. De amíg nem éltünk együtt, párom úgyis velünk volt. 25 vagy 26 mamámmal. Távoli rokonokkal nem, illetve egy alaptalan vádaskodás miatt én már nem is tartom a kapcsolatot.


35/F

dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Párommal, szüleimmel, tesómmal, és a gyerekeivel. Nagyszülők közül csak apai nagymamám él, de nem jó a kapcsolatunk vele, így nem járunk már át hozzá. Távolabbi rokonokkal sose ünnepeltünk együtt.
dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hármasban töltjük a karácsonyt, ugyanúgy, mint tavaly. Férjem, kislányom és én.


Korábbi években voltak közös nagyobb családi ünneplések, de mindig történt valami konfliktus, vagy valami vélemény különbség (ki mit eszik, nem eszik, diétázik, a szagát is utálja/ legyen-e ajándék vagy ne, aztán a fél társaság készült, de megkapta, hogy minek, a másik fele nem vagy csak a gyerekeket ajándékozta meg / van aki tévét nézne, van aki társasozna, van aki utálja a karácsonyi zenét stb.), erre nem vágyunk az ünnepek alatt csak nyugalomra, úgyhogy idén is passzoltuk a meghívást nagymamákhoz, nagybácsikhoz.

dec. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szenteste otthon, család. 25 este tágabb körben, rokonok.
dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!